Yukarı

Yatak Odasında Sık Yapılan Dekorasyon Hataları

Dekorasyonda en çok yapılan hatalar arasında aydınlatma ve duvar renkleri arasında yapılmaktadır.

Aydınlatmanın yetersiz oluşu mobilyanın kendisini göstermemesine ve sıkıcı bir hava yaratmasına sebep olur. Bu durumda ne yapmalıyız? Aydınlatmanın yetersiz kaldığı durumlarda Lambaderler ve direkt aydınlatmalar artırılabilir yada pencere boyutunu değiştirebiliriz.

Duvar boyasında ise odanın büyüklüğü göz önünde bulundurulmalıdır. Eğer odanız büyük ise koyu renkleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Fakat oda dar ise kesinlikle açık ton duvar renkleri tercih etmelisiniz.

Mobilya seçiminde ise küçük mekanlar için sürgü kapaklı mobilyalar oldukça kullanışlı olacaktır. Yatak ölçüsü ise odaya bakış açısından önemlidir. Yatak ölçüsü ve yeri odaya göre ayarlanmalı ve oda kapısının tam açılmasına özen gösterilmelidir.

Mekanda mobilya, parke, halı, perde, duvar boyasının birbirine uyumlu tonlarda kullanılması önemlidir. Örneğin aynı renge açıklı koyulu tezatlar oluşturularak mekanı ortaya çıkarabiliriz.

Sizin için seçtiklerimiz;

Yatak-Odası-Dekorasyon-2015 yeni-moda-klasik-tarz-yatak-odası-dekorasyonu luks-yatak-odasi-dekorasyonu-3 tarz-yatak-odaları Yatak-Odasında-Yeşil

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort