Yukarı

World’den 50 TL Wordpuan

World kredi kartınızla, alışveriş yaptığınız için kazanabilirsiniz. World, başlattığı kampanyanın tarihleri arasında yaptığınız alışverişlerden 50 TL Worldpuan kazanmanızı sağlıyor. Alışveriş yaptıkça kazanmayı isterseniz, aşağıya buyurun.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında World kredi kartınızı kullanarak belirli sektörlerde yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonra yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişten 10 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan toplamda 50 TL’ye kadar Worldpuan kazanma şansınız olur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?                   

Bu kampanya tüm Yapı Kredi bireysel kredi kartlarında ve bireysel TLcard’larda geçerli olacaktır. Ayrıca Vakıfbank ve Albaraka World kredi kartları da bu kampanyadan yararlanabilir. Fakat Anadolubank ve TEB kredi kartları bu kampanyadan yararlanamaz. Puan kullanımı ile yapılan alışverişler de bu kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra belirlenen sektörlerde World kredi kartınız ile yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonra ki her 100 TL ve üzeri alışverişten 10 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu uygulama ile katıldığınızda kampanyadan 60 TL’ye kadar Worldpuan kazanabilirsiniz. Ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan kısa mesaj atarak da kampanyaya katılabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne MAYIS yazıp, bir boşluk bırakıp, müşteri numarasını da ekleyip 4454’e göndermeniz gerekir.

Kampanya Ne Kadar Sürecek?

1 Mayıs tarihinde başlayan bu kampanya 31 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişler yapılmalıdır.

Lokman Hekim

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort