Yukarı

Vücut Tipine Göre Bikini Seçimi Nasıl Olmalı?

Kendinizi plaja atmadan önce vücut yapınıza göre nasıl bir bikini veya mayo seçebileceğinize dair bilgilerin olduğu bu yazımızı çok seveceksiniz.

Armut tipi vücut!
Eğer kalçalarınız göğüs ve omuzlarınıza nazaran daha genişse ve ince belliyseniz dikkatleri göğüs kısmına çekebiliriz.
Bu da bikini üstünüzü desenli kumaşlardan ve klasik olmayan modellerden seçebilirken, bikini altınızı düz, koyu renkli parçalarla tamamlamanız gerektiğini gösterir.
Kaçınmanız gerekense “hipster” diye tabir edilen ya da desenli bikini altları, bunlar yerine sizi daha zayıf gösterecek derin kesimlileri tercih etmelisiniz.

Elma tipi vücut!
Bu tip vücutta göğüs, bel ve göbek bölgesi daha genişken, bacaklar ve kalçalar daha incedir.
Sizlerde ayva tipi vücuda sahip olanların aksine, bikini üstünüzü koyu renk ve desensiz olanlardan tercih etmelisiniz. Bikini altınıza gelince, bikini altı seçerken derin kesimli ve ipli modellerden uzak durmalı ve desenli ve hipster kesim bikini altlarını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Atletik vücut tipi!
Bu vücut tipine sahip kadınlar güçlü ve keskin hatlara sahiptir. Kalçaları genelde düz ve kıvrımsız, göğüsleriyse küçük olur.
Sizler için önereceğimiz bikini modeli; bikini üstünüzü üçgen kesimlerden ve büyük desenli olanlardan tercih edebilirsiniz. Bunun dışında kalp şekli kesimli straplez bikinileri de desenli olmak şartıyla hipster kesim bir bikini altıyla tercih edebilirsiniz.
Alternatif olaraksa; mayokini olarak tabir edilen kesik ve tek parça mayolar, vücudunuzu daha kıvrımlı göstermenizde size yardımcı olur.

Kum saati vücut tipi!
Bu vücut tipine sahip kadınlar için göğüs ve kalça bölümlerinin bellerine göre daha geniş olduğunu söyleyebiliriz. Eğer vücut tipiniz kum saati şekline uygunsa, bikini altı ve üstü için kalın ipli modelleri tercih edebilirsiniz.
Dikkat etmeniz gereken noktaysa eğer desensiz bir kumaş tercih ediyorsanız iki parçanın da desenli, düz renk tercih ediyorsanız iki parçanın da düz renk olmasına özen göstermelisiniz.
Hipster kesim ve ince ipli modellerden de sakınmanız gerekmekte.

Minyon vücut tipi!
Minyon vücuda sahip kadınlar üst bölgeleri için büyük desenli ve kalp kesimli bandaj bikini üstleriyle doğru sonuca ulaşabilirler. Bikini altı içinse desensiz ve yüksek kesimli modeller boylarını daha uzun gösterir. Düz bandaj modellerden uzak durmalısınız.

Kıvrımlı vücut tipi!
Bu tip kadınlar için kum saatinin daha kıvrımlı versiyonu diyebiliriz. Göğüsleri ve kalçaları vücutlarının diğer bölgelerine oranla geniştir.
Mayolar sizin için en uygun plaj kıyafetiyken eğer bikini giymeyi tercih ediyorsanız düz renkli bikini üstlerini ve etekli bikini altlarını tercih edebilirsiniz.
Uzak durmanız gerekenlerse; enine çizgili modeller, hipster kesim ve ince ipli bikini altları.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort