to top

Tutkulu Öpüşmenin Formülleri

İlişkilerin derinlemesine yaşanılmasının ilk adımı hiç kuşkusuz etkileyici şekilde öpüşebilmektir. Öpüşme sırasında nasıl davranılmalı? Partnerinizden nasıl haz alabilirsiniz? Bunun ip ucu hiç kuşkusuz tutkulu öpüşmekten geçiyor.

Bilinçsizce yapacağınız birkaç hareket öpüşmeyi haz dolu bir halden çıkarıp hayal kırıklığına sürükleyebilir…

Dilinizi kontrol altına alın

Öpüşmeyi daha tutkulu bir hale getirmek istiyorsanız, dilinizi kullanmanız gerektiği konusunda hemfikiriz. Ancak öpüşmeye başlar başlamaz dilinizi partnerinizi rahatsız edecek şekilde hareket ettiriyorsanız, öpüşmenin tam bir hayal kırıklığı olabileceğini unutmayın.

Bir sonraki adımı düşünmeyin

Öpüşürken bir sonraki adımda ne yapacağınızı düşünmek yerine kendinizi romantik dakikalara bırakın. Anın tadını çıkarmak öpüşmenin zevkini ikiye katlayacaktır.

Tükürüğünüze dikkat!

Kimse tükürükle ıslanmanın ötesine geçmiş bir dudağı öpmek istemez. Çok kolay olmasa da öpüşürken tükürüğünüzü kontrol altına almaya çalışın. Özellikle ilk öpücğünüzün hüsranla sonuçlanmasını istemiyorsanız, bu kuralı aklınızdan çıkarmayın.

Sert hareketler yapmayın

Evet, öpüşme esnasındaki minik ısırıklar partnerinizi baştan çıkarmak içni çok etkili bir hareket olabilir. Ancak bu konuda sert davranırsanız, partneriniz bundan rahatsız olabilir. Eğer partnerinizin bundan hoşlanıp hoşlanmadığından emin değilseniz, ısırıkları ilişkinizin ilerleyen dönemlerine saklayın.

Yalnızca dudaklara takılıp kalmayın

Öpüşmeye dudaklardan başlayın ama yanaklar, boyun bölgesi ve burnu görmezden gelmeyin. Partnerinizin bu bölgelerine konduracağınız minik öpücükler, öpüşme sürenizi uzatırken size daha romantik dakikalar yaşatacak.

Ellerinizi kullanmayı unutmayın

Öpüşürken partnerinizin ellerini saçlarınızda, boynunuzda hatta kaçlarınızda gezdirmesi sizi yeterince tahrik ediyor değil mi? Peki, siz bu konuda ne kadar başarılısınız? Öpüşürken el hareketlerini yalnızca partnerinizden beklemeyin. Romantik dokunuşların, öpüşmeyi ruhsuz bir halden çıkarıp daha tutkulu bir hale getireceğine garanti veriyoruz.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.