Yukarı

Türk Erkeği Hangi Tip Kadınları Beğenir?

Türk erkeği genel anlamda sarışın kadınlara ilgi duyuyor. Biz bu durumu Türk kadın yapısının genellikle kumral veya esmer olmasından kaynaklı bir özlem olduğunu düşünüyoruz. Yani Türk erkeği sarışın kadına hasret gibi görünüyor. Fakat şunu belirtelim ki Türk erkekleri yapay sarışından da nefret ediyor.

Aslında bakarsanız her erkek hem tip olarak, hem de karakter olarak doğal görünen kadınlara ilgi duyuyor. Buna makyaj da dahil. Çünkü Türk erkeği kadının yüzüne bakarak ne kadar makyaj yaptığını ölçüyor ve doğallığı ile kıyaslama yapıyor.

türk sarışın sever

Ayrıca erkekler sanıldığının aksine hafif ayva göbekten hiç de rahatsız değil.
Çillerin ise kadına farklılık getirdiğini düşünüyorlar.

Hafif balık etli olan kadını ise kemikli kadına tercih ediyor. Kemikli bir kadın ne kadar seksi olabilir ki…

Kadınların en çok problem yaptığı konulardan birisi de göğüsleri. Merak etmeyin erkekler küçük göğüsleri problem yapmıyorlar. Sonuçta önemli olan seksi nasıl hissettirdiğiniz ve yaşadığınızdır.
Son olarak herkes manken gibi uzun bacaklara yani boya sahip olmak zorunda değil. Zaten bir çok erkek kısa boylu, minyon kadınları daha seksi ve sempatik buluyor. Yapılan araştırmalar en uzun ilişkilerin kısa boylu kadınlarla olduğunu gösteriyor.
Sonuç olarak bir erkeği etkilemek için çok fazla şeye ihtiyacınız yok. Samimi bakışlar, doğal gülüşler, temiz bir beden yeterli…

 

çilli-güzel-kadın-21-600x700 doğal kadın2

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort