to top

Trend Alarmı : Çıplak Popo Jean

Kasık dekoltesi, vajina dekoltesi gibi ilginç dekoltelerden sonra şimdi de sıra popo dekoltesinde! Geçtiğimiz günlerde şeffaf pantolon trendinden bahsetmiştik. Evet belki bizim için çok uç trendler gibi gelse de bu tarzı oldukça beğenen ve uygulayan bir çok moda ikonunu etrafınızda görebilirsiniz.

Öncelikle geçtiğimiz yılın trendi olan ters gömlek trendi ile konuya başlamak istiyoruz. Bu trend de ilk bakışta duvarlarımızı kırmasa da zamanla kabullenilip sevilmişti. Üstelik halen bu tarza yakın tasarımları görmeniz mümkün. Çıplak popo kot pantolon modellerini de buna benzetebiliriz. Tabii bazılarını! Çünkü bazıları gerçekten çıplak popo veya yarım jean trendi olarak anılırken, bazıları ise fermuarlı tasarımları ile bizim tercihimizde tasarlanmış.

Bu tasarımı Levis modellerinde görmeniz mümkün. Bu trendin bu kadar yayılmasında ise Instagram ve Coachella’nın katkısını söylemeden geçemeyeceğiz.
İlle de bu trende uymak istiyorum ama pantolonu hala bulamadım diyorsanız evdeki kot pantolonlarınıza popo kısmından yırtıklar yapabilirsiniz.
İşte bu trend için hazırladığımız galerimiz;

 

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.