to top

Tesettür modasında kurtarıcı parça: Tunikler

Tesettürlü bayanlar arasında sıklıkla tercih edilen tunikler, hızlıca giyilip çıkarılması ile son derece pratik bir kıyafettir. Aynı şekilde tesettür alışverişlerinde de en çok tercih edilenler arasında bulunan tunikler, rahatlığıyla da vazgeçilmez bir hal alıyor.

Tunik modellerinize ek olarak kullandığınız aksesuarlarla gerek şık bir görünüm yakalayabilirken, gerekse de sportif bir görünüm kazanabiliyorsunuz. Bu bağlamda tesettürlü hanımlar için günü kurtaran bir seçim olan tunikler, yeni sezonda da birbirinden güzel birbirinden renkli ürünlerle yine tesettür modasının en trend parçaları arasına gireceğe benziyor.

Özellikle kış ayları için düz veya desenli farketmeksizin, bordo ile zümrüt yeşili tonlarındaki tunikler son derece başarılı bir seçim olacaktır.

Mevra-2016-Tunik-Modelleri-5-470x359

Süet modeller de yine bu senenin trendleri arasında girecek. Özellikle aynı kumaştan yapılmış kemerlerle bağlanan yapısıyla son derece modern bir görünüme kavuşan modelleri, ister tunik isterseniz de kap olarak kullanabilirsiniz.

Mevra-2016-Tunik-Modelleri-4-470x359

Bununla birlikte bu sene uzun gömlek görünümündeki tunikler de son derece moda olacak. Sportif yapısıyla dikkat çeken bu modeller önü açık bırakıldığında son derece başarılı bir görünüm sağlıyor. Daha sportif tercihleriniz için kesinlikle öneriyoruz.

Mevra-2016-Tunik-Modelleri-2-470x359

Modellerden de anlaşılacağı gibi 2016 yılında da tesettür modasının vazgeçilmezi kesinlikle tunikler olacak. Bizden söylemesi…

ikoncan

Sorry, the comment form is closed at this time.