Yukarı

Tesettür 2016 Kış Sokak Modası

Tesettüre olan ilgi nedeniyle giderek yaygınlaşan tesettür modası bir çok modacının da yeni ilgi alanı oldu. Birkaç yıl öncesine kadar tesettür kıyafetleri bulmakta zorlanan muhafazakar kesim için artın binlerce çeşit ve marka bulunmakta.

Geçen yıl sık gördüğümüz pançolar bol pantolonlar ve salaş giyim tarzı bu yıl için de sokak modasında devam edecek.  Ama geçen yılın püsküllerinden kurtulduk. Jean pantolonlar ise tesettür olsun veya olmasın bir çok kesime hitap  eden sokak modasının vazgeçilmezleri arasında. Kombini kolay olan Jeanları 2016’nın modası olan triko tuniklerle, uzun gömleklerle, kalın örgülü hırkalarla veya modası hala devam eden tesettürlü hanımların çok sevdiği pançolarla tamamlamanız mümkün.

Dış kıyafet olarak tercih edebileceğiniz bir çok seçenek var. Fakat biz cool kadın ekibi olarak, pançoların, trençkotların ve kap’ların tesettürlü hanımlara daha çok yakıştığını düşünüyoruz.

Son olarak kişiyi daha cool ve daha klas gösteren şalları çok sevdik. Bu nedenle 2016’da da şallar hala popülerliğini koruyor.

Aksesuarları unutmamak gerekir. Çünkü tesettürlü bayana gözlük, uzun kolyeler ve iri çantalar çok yakışır. Ayakkabıya gelince gideceğiniz ortam ve yürüyeceğiniz yol mesafesi burada önem kazanıyor. Spor veya topuklu her iki tarzı da tercih edebilirsiniz, kendinize nasıl bir hava katmak istediğiniz önemli.

Sizin için hazırladığımız kombinler;

Tesettür 2016 Kış Sokak Modası 11

Tesettür 2016 Kış Sokak Modası 12

Tesettür 2016 Kış Sokak Modası 18

Tesettür 2016 Kış Sokak Modası 1 3

Tesettür 2016 Kış Sokak Modası 17

Tesettür 2016 Kış Sokak Modası 16

Tesettür 2016 Kış Sokak Modası 15

 

Tesettür 2016 Kış Sokak Modası

Tesettür 2016 Kış Sokak Modası 3

Tesettür 2016 Kış Sokak Modası 1 0

 

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort