to top

Tarz Sahibi Kadınlar

Plaj elbiseleri, terlik ve sandaletler, mayo ve bikinileri bütünlerken, rengarenk çantalar da ihtiyacınız olan her şeyin plajda yanınızda olmasını sağlıyor.

Tasarımlarıyla her sezon göz kamaştıran Ayyıldız’ın, 2015 koleksiyonundaki iddialı modeller, markanın yaratıcılığını ve üstün kalite anlayışını sergiliyor. Rengarenk modeller, cesur detaylar, Afrika rüzgarı estiren desenler ve bohem tarzı plaja taşıyan çizgiler Ayyıldız’ın yeni koleksiyonunda öne çıkıyor.

Ayyıldız’ın koleksiyonunda mayo ve bikiniler ile bütünlenen plaj elbiseleri havalı bir görünüm yaratıyor. Tül tunikler, nakışlı tunikler, desenli, uzun ya da kısa elbiselerde son dönemin trendi püskül detayı da öne çıkıyor. Ayyıldız koleksiyonunda yer alan terlik ve sandalet modellerinde ise koleksiyonun genelinde olduğu, göz alıcı renkler ve ışıltılar öne çıkıyor.

Ayyıldız’ın tasarımı olan çantalar hem plajda yanınızda olması gerekenleri rahatlıkla taşımanızı sağlıyor hem de şıklığınızı tamamlıyor. Turuncu, yeşil, mor gibi yazın enerjisini yansıtan canlı renklerin ağırlıkta olduğu plaj çantası tasarımlarında, örgü modeller de bulunuyor.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.