Yukarı

Swarovski’den Yılbaşı Hediye Kılavuzu

Swarovski, marka elçisi Karlie Kloss’un annesi ve en yakın arkadaşı için seçtiği hediyelerin de yer aldığı yılbaşı hediye kılavuzuna bir göz atın!

Bu yılbaşı sezonunda mükemmel hediyeyi Swarovski’nin ışıltılı takı ve aksesuar koleksiyonunda bulacaksınız. Tek başına kullanabileceğiniz ya da farklı parçalarla karıştırıp yakıştırabileceğiniz yılbaşı seçkisi son moda siluetlerden zamansız tasarımlara, her tarza ve her ortama uygun göz kamaştırıcı hediye seçeneklerinden oluşuyor. Karar vermekte zorlananlarınız için Swarovski marka elçisi Karlie Kloss, hayatındaki çok özel iki insan, annesi ve en yakın arkadaşı için seçtiklerini bizlerle paylaştı.

Bu yılbaşı Karlie’nin annesi için seçtiği parçalarda zamansız tasarım ve seçkinlik öne çıkıyor. Karlie, annesi için gümüş zincirlerin ucundan sallanan yıldız şeklinde zarif kolye uçları ve kristal yıldız küpelerden oluşan, her ortamda zamansız bir zarafet sunan Fizzy ailesinden parçalar tercih etti. Swarovski’nin sezona özel renklerde, kristallerle kaplı, yenilikçi Crystaldust spiral ve açık kelepçe bileklikleri de annenizi mutlu edecek bir hediye seçeneği olabilir. Karlie’nin annesi için seçtikleri arasında Swarovski’nin kristal süs ve heykelcikleri de var. Buzlu, kristal kar tanelerinden, Yılbaşı çorapları, kardan adam ve Noel Baba’ya, bu parçalar Yılbaşı dekorasyonunuzu güzelleştirecek ve ailenizin Yılbaşı geleneğinin ve mutlu anılarınızın bir parçası haline gelecek.

Karlie’nin en yakın arkadaşı için seçtiği parçalarda ise benzersiz Swarovski ışıltısı sıra dışı bir tarzla buluştu. Karlie, bu sefer tercihini ince ve çağdaş takı ve aksesuarların yanı sıra teknoloji meraklısı moda severler için ideal, kristallerle bezenmiş telefon kılıflarından yana kullandı. Karlie’nin en yakın arkadaşı için düşündüğü mükemmel hediye seçenekleri arasında göksel motifleri, glam-rock vurgularla yeniden yorumlayan, Fantastic ailesinden göz kamaştırıcı kolyeler ve son moda yığma yüzükler de var. Işıltılı gümüş rengi ve parlak gri inciler ile kontrast yaratan derin jet Swarovski kristalleri ile bu olmazsa olmaz koleksiyon günden geceye eksiksiz bir tarz sunuyor. Karlie’nin en yakın arkadaşı için hazırladığı dilek listesinde tarz sahibi siluetleri ve göz alıcı yıldız tasarımları ile Yılbaşı kıyafetlerinize kusursuz ve göz alıcı ışıltılar katacak kolye, yüzük ve küpelerden oluşan Fizzy ailesinden seçtiği parçalar da yer alıyor.

 

 

 

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort