Yukarı

Sporda Güzel Görünmek İçin Öneriler

Spor kıyafetler her zaman ilk tercihimiz olsa da her zaman giyemiyoruz. Fakat neyse ki bu yıl spor giyim trendler arasında. Yeni adı ile athleisure akımı deniliyor. Fakat bu kıyafetlerde füzel görünmek için bazı ipuçlarını bilmek gerekiyor.

Tek renk giyinmek her zaman etkilidir. Bunu sporda da yapabileceğiniz gibi aynı zamanda siyah giyerek de ekstra etki oluşturabilirsiniz.

Göbek ve yanlarınızın kötü görünümünü engellemenin en kolay yollarından biri yüksek belli kıyafetler giymek. Bu nedenle fit görünmek için yüksek belli taytları tercih edin.

Üzerinize uzun ve bol bir üst giyerseniz, sürekli belinizi kapatmak veya üstünüzü düzeltmek zorunda kalmazsınız. Yüksek bel bir tayt bile giyseniz belinizi açmayacak bir üstle daha rahat edersiniz.

Dışarıdaki koşularınız sırasında belinize uzun kollu bluz veya sweatshirtünüzü bağlayabilirsiniz.

Spor sütyenleri, oldukça önemli, onlarsız yoğun tempo bir aktivite oldukça rahatsız. Ayrıca ağrı ve acı oluşumu engelliyor, cilt deformasyonunu ve sarkmayı engelliyor ayrıca görüntünüzü de toparlıyor. Bu nedenle doğru bedeni seçin.

Sporda tamamen rahat olmanız ve görüntüzü değil hareketleri düşünmeniz gerekiyor. Bu yüzden en beğendiğiniz yerinizi ortaya çıkarın. Eğer bacaklarınızı seviyor ve göbeğinizden şikayetçiyseniz şort ve bol bir tshirt, kollarınızı seviyorsanız askılı bir üst ve siyah bir tayt giyebilirsiniz.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort