Yukarı

Souq Dükkan Açıldı!

Karaköy’de ayın belirli günleri düzenlenen ve birbirinden güzel tasarımlara yer veren Souq’un artık bir mağazası da var. Souq Dükkan pazartesi hariç haftanın her günü 11.00-20.00 saatleri arasında açık olacak ve workshop, dinleti gibi etkinlikler de düzenlenecek. Ayda bir düzenlenen temalı pazarlar yine Karaköy’de yer almaya devam edecek. 

Souq Dükkan, geleneği bozmuyor ve mağazasında yerel tasarımcılara öncelik tanıyor. Yabancı markalara da yer vererek müşterilerine zengin bir çeşitlilik sunuyor. Kitap, kıyafet, takı, bisiklet, plak, kaykay, yemek, antika eşya vb her şeyi Souq Dükkan’da bulmak mümkün!
 Souq Dükkan’a özel yeniliklerKaraköy’ün ilk plakçısı da kapılarını Souq Dükkan ile açıyor. Pantheon Records‘ın arşivi geniş, 45’likler ve yerli-yabancı plaklara pikaplar da eşlik ediyor. Karaköy Junk tarafından dekore edilen Souq Dükkan’da mobilyalar da dahil olmak üzere her şey satılık. Çukurcuma’nın iç açıcı botanik dükkanı Müz, bitkileri ve saksılarıyla Souq Dükkan’da yer alıyor. 

Ece Sükan Vintage, Moncher Vintage, Monochrome ve The Royal Gang Souq Dükkan’a özel kıyafetleri oluşturuyor. Rumisu’nun yurt dışı koleksiyonunun yanı sıra Homemade AromaterapiKrop’un el yapımı bıçakları ve Altair Telian’ın bisikletleri de yalnızca Souq Dükkan’da satılan ürünlerden. 

souq dükkan açıldı

Souq Dükkan’da yer alan diğer markalardan bazıları şunlar: 
Mehry Mu, Der Liebling, Yuka, Tartar, Urban Bake, Gözde Atlı, Bant Mag, Salı, Wons Mous, Tox Leather, Zeytune Sabun, Tabii, Happily Ever Paper, Knock Knock, Nice To Have Me, Bornn Enamelware, Bravo Istanbul, NYKS, 3rd Culture, Kilimini, Say Sometihng Linen, Marmore, Mon, Pillow Talk, Mat Handmade, Happily Ever Paper, Giano Chocolate.
 
Adres: 
Murakıp sok. No: 12/A
Karaköy

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort