Yukarı

Sonbahar 2017 Gelin Makyajı ve Saç Trendleri

Daha önceki yazımızda sonbahar gelinleri için uygun olabilecek makyaj renklerinden bahsetmiştik. Fakat bugün 2017 sonbahar kış gelin makyaj ve saç trendlerinden bahsedeceğiz. Bu sezon masum gelinler ön planda olacak.

Bu yıl çiçekli taçlar moda olacak. Demiştik ya romantik gelinler ön planda olacak diye. İşte size dağnık saçlarınız ve bembeyaz gelinliğinizle romantik bir gelin olmanız için bir ipucu!

gelin-sac-modelleri-2

Bu gözlerinizin iç köşelerine beyaz göz farı biraz uygulayarak daha uyanık görünüm sağlayabilirsiniz. Tabii bu bilgi asırlardır var ama belki bilmeyenler vardır, hatırlatalım istedik. Böylece hem gözleriniz iri görünecek, hem de sonbaharın ve kışın karanlığına aydınlık katacak.

fall_2017_bridal_makeup_hairstyles_beauty_trends_white_eyeshadow_on_the_inner_corner_of_the_eyes

 

Bu sezon gelinler adeta peri masalından çıkmışcasına açık pembe renkli rujları tercih edecek. Bu ruj masum bir görünüm verirken aynı zamanda sezonun trendi ve rüya gibi bir düğünü armağan edecek.

fall_2017_bridal_makeup_hairstyles_beauty_trends_pink_lips_and_lids

Gözlerinize derinlik katmak için geometrik eyeliner kullanmanızı öneriyoruz. Özellikle kedi gözü sezonun vazgeçilmezleri arasında…

fall_2017_bridal_makeup_hairstyles_beauty_trends_graphic_cat_eyes

Vintage saç aksesuarı ve yarı örülmüş saçları bu kış gelinlerde bol bol göreceğiz.

fall_2017_bridal_makeup_hairstyles_beauty_trends_vintage_hair_accessories_jewelry

 

Parlak göz altın farı mutlaka kullanmalısınız. Gül altın her zaman romantik bakışlar için ideal bir renk. Metalik bir renkler sezonun favorileri arasında. Hem metalik hem de gül tonlarında olması tam da en moda trendler arasında.  Genel olarak metalik sinirli görünebilir, ancak bu pembe sadece gölge verdiği için sakin ve romantik bir hava katıyor.

fall_2017_bridal_makeup_hairstyles_beauty_trends_rose_gold_eyeshadow

 

Twisted Half-up Örgü saç modeli genel anlamda günlük bir modeldir. Instagramda bu saç modeli ile sıkça karşılaşabilirsiniz. Fakat bu yıl içe doğru bükülmüş örgüler sezonun trendi.

fall_2017_bridal_makeup_hairstyles_beauty_trends_braids_twists

 

Klasik glamour makyaj stili de romantik gelin olmak istemiyorum diyenler için yepyeni bir alternatif. Kalın kırmızı dudaklarla salonda tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Özellikle turuncu kırmızı tonlarda mat rujları öneriyoruz.

fall_2017_bridal_makeup_hairstyles_beauty_trends_classic_red_lips

 

Önümüzdeki günlerde göreceğiz ki gelinler saçlarını hep salık bırakacak ve bohem bir tarzı tercih edecekler bizden söylemesi!

fall_2017_bridal_makeup_hairstyles_beauty_trends_loose_hair

 

Doğal makyaj belki de erkeğinizin size yeniden aşık olmasına neden olabilir. Ne de olsa erkekler abartılı makyaja pek anlam veremez bilirsiniz. Bu nedenle salık saçlar ve sade bir makyaj da tercih edebileceğiniz seçenekler arasında.

fall_2017_bridal_makeup_hairstyles_beauty_trends_minimal_nude_makeup

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort