Yukarı

Siyah noktalara kesin çözüm!

Cildimizdeki en kötü lekelerin oluştuğu ve kirin biriktiği yer burnumuzun üzeridir. Burun üstünde biriken siyah noktaları çıkarmak için ise burun bantlarından tutun da temizleyicilere kadar bir çok ürüne para ve zaman harcarız. Üstelik istediğimiz sonucu da çoğu zaman alamayız. Bu kez size makyaj ve cilt uzmanı Sadia Slayy’ın ınstagram üzerinde paylaştığı basit formülden bahsedeceğiz. Bu formül hem evde bulunan malzemelerden oluşurken hem de size zamandan tasarruf ettiriyor.

Malzemeler sadece bir yumurta beyazı ve bir parça da tuvalet kağıdı.Beyazını ve sarısını ayırdığınız 1 adet yumurtanın sadece beyazını burnunuzun üzerine sürüyorsunuz ve üzerine bir parça tuvalet kağıdı koyarak kurumasını bekliyorsunuz. Kuruduktan sonra ise yine peçetenin üzerine fırça yardımı ile yumurta beyazından sürerek tekrar bir parça tuvalet kağıdı koyup kurumasını bekleyin. İşlem bittikten sonra ise yüzünüzü ılık su ile temizleyin. İşte siyah noktalara elveda dediniz bile!

 

????Use egg white and toilet paper to get rid of black heads on your nose! _____________________ ????Directions: (EDIT: If you follow the directions it will work. Don't complain it doesn't work because it DOES, you just have to follow the steps including letting each layer COMPLETELY dry before moving on to the next layer) _____________________ ❣•Separate the yolk from the white of one egg and rinse your face with warm water ❣•Pat your face dry and remove any nose jewelry ❣•Beat the egg until frothy & then apply a thin layer of egg white on your nose. ❣•Place a strip of toilet paper over the wet egg white & press it onto your face gently. ❣•Allow the first layer to COMPLETELY DRY ❣•Apply a second layer of egg white over the tissue ❣•Let this layer COMPLETELY dry as well before applying more layers. You can do as many layers as you want. (I recommend no more than five) ❣•After the last layer has dried peel the tissue off, and then gently wash your nose to remove any residue. •This mask can be used all over the face for other blackhead problem areas. Directions remain the same.

A video posted by ❁ Sα∂ια ❁ (@sadiaslayy) on

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort