Yukarı

Sezonun En Yeni 10 Makyaj ve Bakım Ürünü

Mevsim değişiyorken makyaj ve bakım rutinize yeni üyeler eklemenin şimdi tam zamanı! Rihanna’nın ışıltı tanrıçasına dönüşmenizi sağlayacak vücut yağından cildinizde bahar temizliğine yardım edecek antioksidan formüllere sezonun en yeni 10 makyaj ve bakım ürününü keşfedin.

Mevsim değişiyorken makyaj ve bakım rutinize yeni üyeler eklemenin şimdi tam zamanı! Rihanna’nın ışıltı tanrıçasına dönüşmenizi sağlayacak vücut yağından cildinizde bahar temizliğine yardım edecek antioksidan formüllere sezonun en yeni 10 makyaj ve bakım ürününü keşfedin

Nars Orgasm Oil-Infused Lip Tint
Nars’ın Orgasm ışıltısı faydalı yağların bakım yapan etkisiyle buluşuyor ve dudaklarınızı şımartıyor.

Fenty Beauty Body Lava Body Luminizer
Vücudunuzdaki bronz ışıltı bu sezon Rihanna’ya emanet. Hem de şimdi o meşhur altın rengi Trophy Wife ile.

Caudalie Vinosource SOS Deep Hydration Moisturizer
Ultra hassas bir cildiniz varsa üzüm çekirdeklerinin antioksidan etkisini kalbinde bulunduran bu derinlemesine nemlendirici kremi mutlaka deneyin.

MAC Art Library- It’s Designer Palette
Renkli bakışlar sezonun olmazsa olmazlarından. Bunoktada imdadınıza MAC’in yeni Art Library paletlerinden It’s Designer Palette yetişiyor.

Estée Lauder Nutritious Super-Pomegranate Radiant Energy Lotion
Narın antioksidan özlerini yoğunlaştırılmıl bir şekilde barındıran bu losyon kuru, mat ve doku eşitsizliği yaşayan ciltler için gerçek bir kurtarıcı.

Dior BACKSTAGE Eyeshadow Palette Amber Neutrals
Dior Backstage’in meşhur far paleti ikilisine bir yenisi daha eklendi. Sıcak ve soğuk naturalleri beğeniye sunan Dior şimdi de daha yoğun ve kırmızı tonlarla karşınızda.

Farsâli Rose Gold 24K Skin Mist
Etkisini kuşburnu yağı ve 24 karatlık altın taneciklerinden alan bu formül cildi nemlendiriyor, cildin matlığını alıyor, cilt dokusunu düzeltiyor ve cildi sıkılaştırıyor

Nars Orgasm Blush Jumbo
Nars’ın Orgasm ışıltısı yeni sezonda olduça etkileyici, şık paleti ve sizi uzun süre allıksız bırakmayacak jumbo boyuyla karşınızda.

Glamglow Good in Bed™ Passionfruit Softening Night Cream
Cildi tazeleyen ve nazikçe peeling yapan bu krem aynı zamanda hyalüronik asitle cildi neme doyuruyor. Yani cildinizi yeni sezona hazırlamak için bu formül birebir!

BECCA x Khloé Kardashian & Malika Haqq Bronze, Blush & Glow Palette
Khloe Kardashian’ın yakın arkadaşı Malika ile birlikte Becca için oluşturdukları bu palet sıcak iklimde cildinize çekici bir renk dünyası sunuyor.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort