Yukarı

Sevgililer Günü Filmi Aşk Başkadır

Sevgililer gününde sevgilinizle birlikte sinemaya gitmek isterseniz eğer Aşk Başka’dır filmi tam sizlere göre…

!f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali, 12 Şubat – 22 Şubat tarihleri arasında filmseverler ile buluşuyor.

Maximum Film Paketi ile %50 indirim:
İş Bankası Maximum Kart sahipleri Maximum Film Paketi seçeneği ile %50 indirim ayrıcalığından faydalanabilirler. %50 indirim ayrıcalığından yararlanmak için ödeme sayfasında Maximum Film Paketi’nin seçilmesi gerekmektedir. Maximum Film Paketi en az 4 en fazla 20 bilete kadar geçerlidir. Her kullanıcı 1 adet Maximum Film Paketi satın alabilir.

Ön satışlarda İş Bankası Maximum Kart ile bilet alımlarında %20 indirim:
Sadece ön satış döneminde geçerli olmak üzere, üç adet ve daha az sayıda ya da Maximum Film Paketi hakkını tamamlamış izleyiciler İş Bankası Maximum Kartları ile bilet alımlarında %20 indirimden faydalanabilirler.

Yönetmen: Ira Sachs
Oyuncular: Ohn Lithgow, Alfred Molina, Marisa Tomei, Cheyenne Jackson, Manny Perez, Darren Burrows

ABD 2014, Renkli, DCP, 95’, İngilizce

Bu yılın en yumuşak ve kırgın aşk filmlerinden biri olan Aşk Başkadır, 39 yıldır birlikte olan Ben ve George’un düğün sabahı koşuşturmacasıyla açılıyor. Sevdikleriyle paylaştıkları bu tatlı günden az sonra, düğün haberleri George’un öğretmenlik yaptığı Katolik okuluna ulaşınca, George’un işsiz kalmasıyla yeni evli çift artık kiralarını ödeyemez hâle gelir. Ben, yeğenine taşınıp onun 15 yaşındaki oğluyla bir ranza paylaşmaya başlar, George ise alt kat komşularının salonundaki koltuğa yerleşmek durumunda kalır. Bir yanda tüm güzelliğiyle yaş alan bir sevgiyi, diğer yanda ayrı yaşamanın hüznünü odağına alan Aşk Başkadır, uzun dönem dostluklarda ve bu dostlukların hayal kırıklığı yaratabilen sınırlarında geziniyor. Masalsı olduğu kadar, sade bir gerçekçiliği olan bu filmde yönetmen Ira Sachs bize aşkın ve anlayışın ferah dünyasının da, ait olduğun aşktan uzak kırgın anların da, aynı büyülü gerçeğin bir parçası olduğunu hatırlatıyor.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort