Yukarı

Sevgililer Günü 2017 İçin En İyi 5 Romantik Saç Stili

Yılın en romantik gecesine hazır olun! Kadınlar en özel aksesuarı olan saçları, erkekleri en cezb eden noktalarındandır. O gece romantik bir akşam yemeği veya caddelerde el ele geçireceğiniz saatler için adeta bir prenses gibi olmaya ne dersiniz?  Tüm dünyada kabul görmüş bu özel gecede kadınlara romantizm ve masumiyet yakışır. Bu görünüme sahip olmak için yüz ifadenizi değiştirmeli, bunun  için de saçlardan başlamalısınız…

 

1 – Victoria’nın Gizli bomba kabuğu saçları

Aslında, bu inanılmaz kıvrımlar, Victoria’nın Sırrı kulisinde saç stilistlerinin icat ettiği tarz değildir. Ancak bu saçları o kadar çok popüler yapan insanlar onlardı. Uzun saçlı bayanlar için bu, belki de sevgili gün için seçilecek en iyi seçenektir.

2 – Romantik saç aksesuarları

Bazen kadınlar çok tembel olabilir. Aniden saç stil ruh halinde tamamen kendinizi bulamazsanız, elinizin altında bazı muhteşem saç aksesuarları olduğundan emin olun. Yapmanız gereken tek şey kafanı papucan düzeltmek ve resmide romantizm almaktır.

Sevgililer Günü 2017 için 3. yan örgülü saç stilleri

4 – Narin dağınık topuz (updo)

Sevginin günü için şıklık sadece memnuniyetle karşılanacaktır. Her şeyden önce onu yansıtacak olan updo saç stilidir. Bununla birlikte, cilalı ve katı görünüşlere dikkat etmemeye dikkat edin. Gerçekten de, her şey düzensiz bırakılan ipliklerle ilgili, görüntüler çok romantik gösteriyor.

5 – Ev yapımı dağınık topuz

Son olarak, kolay, hızlı stil çörekler zamanımızın en popüler stilleri. Çörek dedik çünkü biz bu stile “yüksek dağınık çörek” adını veriyoruz. Rahat, ancak kırmızı halılara bile götürülmeye layıktırlar. Bu yüzden Sevgililer günü saç modelleriniz için bu sizin seçiminiz olabilir.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort