Yukarı

Sevdiğiniz İnsan Doğru Kişi mi?

Birlikte olduğunuz kişi sizin gerçek aşkınız mı? Bunu anlamak için bazı önemli kıstaslar var. Bunlara bir göz atın ve kararınızı öyle verin!

Sizi övüyor mu?

İşte terfi aldığınızda ya da bir sinema bileti kazandığınızda bile başarınızı herkese anlatmadan duramıyor. En büyük hayranınız olduğunu söyleyebiliriz.

Sizin için fedakarlık yapmaktan çekinmiyor

Okulu bitirdiğinizde ya da yeni bir iş teklifi aldığınızda sizinle birlikte başka bir şehre taşınmaktan korkmuyor. Siz de onun için aynı fedakarlıkları yapmaya hazırsınız.

Sizinle aynı değer yargılarına sahip

İkiniz de çocuk istiyorsunuz ve bakımını yarı yarıya bölüşmeyi kabul ettiniz. Gün içerisinde kendinize vakit ayırmak konusunda anlaşabiliyorsunuz. Sizin için hayati değer taşıyan konularda ne düşündüğünü biliyorsunuz, çünkü onunla bu gibi başlıkları konuşmaktan çekinmiyorsunuz.

Bunca yıllık birlikteliğe rağmen ufak jestler yapmayı ihmal etmiyor

Sizin için kapıları açıyor ve artık topuklularla bir adım daha atamayacak hale geldiğinizde sizi taşımayı teklif ediyor.

Sizi olduğunuz gibi kabulleniyor

Ondan daha dağınık olduğunuzu, sürekli bir evcil hayvan istediğinizi ve yemek yapamadığınızı biliyor. Ama O’nun için bunların hiçbir önemi yok.

‘Seni özledim’ sadece bir cümleden ibaret değil

Gerçekten de böyle hissediyorsunuz. Birbirinizi iki saat önce görmüş olsanız bile onu özleyebiliyorsunuz. Gün sonunu iple çekmenizin tek nedeni ofisten çıkmak değil, onu görmeyi de istiyorsunuz.

Ona hayatınızla ilgili her detayı anlatabiliyordunuz

Eskiden aileniz ve arkadaşlarınızla da konuşurdunuz ama onunla tanıştıktan sonra artık onları eskisi kadar çok aramıyorsunuz.

Geleceğe yönelik planlar yapmak sizi korkutmuyor

Uçak biletinizi iptal edip etmemeniz gerektiğini ya da bir davette sizinle olup olmayacağını düşünmüyorsunuz.

O’nun önünde utanmadan ağlayabiliyorsunuz

Endişelenmesi gerektiği ya da sadece bir film sahnesine ağladığınız zamanı ayırt edebiliyor.

Ailenizle gayet iyi anlaşıyor

Babanızı veya annenizi hiç tereddüt etmeden arayabiliyor. O orada olmasa bile kuzeninin doğum gününe gideceğinizi biliyor.

Arkadaşlarınıza değer veriyor

Eğer bir arkadaşınızın morali bozuksa onunla birlikte vakit geçirmenizi ya da akşam yemeğine onu da çağırmanızı öneriyor. Uzun zamandır bir arkadaşınızdan bahsetmiyorsanız nasıl olduğunu soruyor.

Sizi bıkmadan dinliyor

Bir şey sizi sinirlendirdiği zaman tekrar ve tekrar anlatmanıza izin veriyor. Onun canını sıktığınızı düşünmenize izin vermiyor. Tek istediği sizin mutlu olmanız.

Birden bire çok güzel göründüğünüzü söyleyebiliyor

Üstelik ne saçınıza özen gösterdiğiniz ne de makyaj yaptığınız bir gün! Üzerinizde eşofman olduğunu söylemeye bile gerek yok!

Kavga etmeden tatil yapabiliyor musunuz?

Havaalanında bir anda kavga etmeye başlayıp uçağı iki farklı alanda bekleyen çiftler gördünüz… Ama siz onun yanında her istediğinizi yapabileceğinizi biliyorsunuz.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved