Yukarı

Serdar Ortaç Evlendiği İçin Pişmanmış!

Evlendiği günden bugüne kadar hemen her magazinci ile karşılaştığında mutluyum imajı sergileyen Serdar Ortaç bu kez şaşırttı. Ortaç geçtiğimiz günlerde Alaçatı’da arkadaşları ile yemek yerken evlendiği için çok pişman olduğunu söyledi.

 

Habertürk’ten Esin Övet’in yazısına göre, Alaçatı’da bir restoranda arkadaşlarıyla yemek yediği sırada eşi Chloe Loughnan ile evlendiğine pişman olduğunu söyleyen Ortaç için işte yazılanlar…

İşte Övet’in yazısı:

“Serdar Ortaç da eğer işine gelmeyen bir haber yapılıyorsa “Yalan” der. O yüzden yazıyorum ki kayıtlara geçsin diye. Chloe ile evlendiği günden beri, “Evliliğim şöyle güzel, böyle güzel. Mutluluktan ölüyorum. Herkese evlenmeyi öneriyorum. Aman karıma şöyle âşığım, böyle âşığım” diyen Serdar Ortaç, Alaçatı Ferdi Baba’da,”Nereden evlendim? Evlendiğim güne lanet olsun. Çok pişmanım” diyerek küfürler ediyordu.

“Çok pişmanım”
“Ağza alınmayacak küfürler olduğu için burada yazamıyorum. Ama benden kendisine küçük bir tavsiye: Aman Serdar dikkat! Ses tonunu biraz daha iyi ayarla. İnan yan masadaki herkes seni dinlemiş. Çünkü sen, karın Chloe ile mutluluk pozları verip “Şöyle âşığım, böyle âşığım” dediğin için insanların ekstra dikkatini çekmiş ,”Evlendiğime çok pişmanım” konuşmaların. Bir de tabii ekstra küfürlü konuşunca olanlar olmuş. Yan masada oturan birçok kişinin kayıtlarına geçmiş.”

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort