to top

Salonunuzdaki enerjiyi arttıracak dekorasyon önerileri!

İş hayatının zorlukları, stres, sıkıntı, maddi kaygılar ya da diğer huzursuzluklar…

Gün içerisinde başınızdan geçen tüm can sıkıcı noktaları yuvanıza taşımamak için birkaç küçük dokunuşla evlerinizdeki enerjiyi yükseltebilirsiniz. Bunun için doğal taşlardan faydalanmanızı öneriyoruz!

Doğanın bize sunmuş olduğu bu harika doğal taşlar adet enerjimizi yeniden dolduruyor. Tüm olumsuzlukları silen, mutluluk kaynağı doğal taşları salon dekorasyonlarınızda kullanmanız son derece önemli.

Gelin bu doğal taşlarla nasıl dekorasyon yapabilirsiniz görelim!

1- Pozitif enerji sağlayan Ametist taşı ile üzerinizdeki negatif enerji kaybolurken, çok da güzel bir görüntü sağlayabilirsiniz.

51865

2- Salonlarınızda tercih edebileceğiniz gibi ofislerinizde de yer verebileceğiniz şans ve cesaret sunan Aquamarin taşı ile tüm yaratıcılığınızı ortaya dökeceksiniz.

51866

3- Üzerinizde nazar olduğunu düşünüyor ve hareketli bir aşk hayatı istiyorsanız Mercan taşından faydalanabilirsiniz. Konsol üzerlerinde ya da duvar diplerinde son derece harika bir görüntü oluşturacaktır.

51863

4- Başarı ve gücün timsali Akik taşı ile üzerinizdeki kötümserlik yerini iyimser bir duyguya bırakacaktır.

51867

5- Sakin kalmanız doğru kararlar vermek için son derece önemlidir. Aksi durumda kalmamak için salonlarınızda Turkuaz taşına yer açın.

51858

dekor perisi

Sorry, the comment form is closed at this time.