Yukarı

Saçınızı Balla Yumuşatın

Saçlar bir kadının en güzel aksesuarıdır. Saçlar ne kadar bakımlı ve güzel olursa bir kadında o kadar güzeldir. Kadını kadın yapan güzel saçlarıdır.

Yıpranmış, dökülmüş, sönük saçlar yüzünüz ne kadar güzel olursa olsun sizi çirkin ve bakımsız gösterir. Saç bakımı bir kadın için önemli bir unsurdur.

Saçınızı Balla Yumuşatın 1

Kozmetik marketlerde kimyasal ve naturel olomak üzere bir çok saç bakım ürünü bulunmaktadır. Ancak kendi evinizde istediğiniz şekilde saçlarınıza doğru ve bilinçli bir şekilde bakım yapabilirsiniz.

Saç bakımında kullanılan malzemelerden biri de baldır. Bal antioksidan özelliğe sahip bir gıdadır. Cilde çok iyi geldiği gibi saçlara da faydası çoktur.

Saçınızı Balla Yumuşatın

Saçlarınız sert ve matsa sürekli kırılıyorsa bal maskesiyle bu problemden kurtulmanız mümkün. Bal maskesi yapmak için, 1 yemek kaşığı bal ve 2 yemek kaşığı zeytinyağını iyice karıştırın ve saç derinize sürün. 30 dk beklettikten sonra saçlarınızı şampuanlayın ve ılık suyla durulayın. Saçlarınız çok kırıksa eğer bu uygulamayı haftada 2 kez yapabilirsiniz.

 

 

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort