Yukarı

Saç Uzatan Maske Tarifleri

Saç Uzatan Maske Tarifleri
Bayanların en büyük rüyası uzun ve sağlıklı saçlara sahip olmak artık çok kolay olacak. Sizler de hacimli ve parlak görünen saçlara merhaba demek isteyenlerdenseniz saç uzatan maske tariflerini uygulamaya alabilirsiniz.
Saç Uzatan Özel Maske Tarifi:
2 diş sarımsak
1 yemek kaşığı zeytinyağı
1 adet soğan
1 çay kaşığı tarçın
Saç uzatan maske tarifi için 2 diş sarımsak ve orta büyüklükteki soğanı belender yardımı ile püre haline getirelim. Elde ettiğimiz karışımın içerisine 1 çay kaşığı tarçın ve 1 yemek kaşığı zeytinyağı ilave edelim. Maskemizi saç köklerine iyi yedirelim ve 15 dakika boyunca bekleyelim. Kusursuz görünen saçlara sahip olmak isteyenlerin vazgeçilmezleri arasında boy gösteren saç uzatan maske tarifi aynı zaman da saç köklerinin beslenmesine yardımcı olmaktadır.
Saç Uzatan Doğal Maske Tarifi:
2 yemek kaşığı soya yağı
2 yemek kaşığı badem yağı
2 yemek kaşığı üzüm çekirdeği yağı
Saç uzatan doğal maske tarifi için 2 yemek kaşığı soya yağını 2 yemek kaşığı badem yağı ile harmanlayalım. Hazırladığımız karışımın içerisine üzüm çekirdeği yağı ilave edelim. Maskemizi saçlarımıza masaj yardımı ile iyice yedirelim ve 20 dakika boyunca bekleyelim. Maskemizin içerisinde yer alan badem yağı saçların onarılması ve kırıkların giderilmesi adına oldukça idealdir. Eğer sizler de kusursuz görünen saçlara saçlara sahip olmak isteyenlerdenseniz saç uzatan doğal maske tarifini uygulamaya alabilirsiniz.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort