Yukarı

Saç Tebeşiri İle Renklenin

Moda artık sınır tanımıyor. Özgürce hareket edebildiğimiz ve olmak istediğimiz gibiyiz. İşte buna kanıt olan bir moda akımı daha saç tebeşiri. Saçlarınızı gökkuşağı renkleri ile renklendirebilirsiniz.

Saç tebeşiri saçlarımızı çok kısa süre içerisinde istediğimiz renge çevirmemize yardımcı olan bir çeşit boyadır aslında. Kırtasiyelerde satılan kuru veya soft pastel boyaya çok benziyor. İster internet üzerinden, isterseniz kozmetik ürünleri satan mağazalardan temin edebileceğiniz bu boyalar tek tek veya 12’li, 24’lü setler halinde satılıyor.

sac-tebesiri-9

 

Bu ürün saç rengi konusunda bütün sınırları ortadan kaldırıyor. Çünkü geri dönüşü de uygulaması çok kadar kolay. Bu malzeme sayesinde saçlarımız istediğimiz renge dönüşüyor. Bugün sarı, yarın yeşil, diğer gün mor.. Canımız nasıl isterse. Saçımızı kendi rengine çevirmek ise sadece bir duş mesafesi kadar uzak.

 

sac-tebesiri-1

 

NASIL UYGULANIR?

Saçlarınızın rengini değiştirmeye karar verdiniz ve renginizi seçtiniz. Öncelikle yapmanız gereken şey kullanacağınız malzemeleri hazırlamak. Bunlar da püskürtme şişesine koyduğunuz bir miktar su, lateks eldiven, saç fırçası, saç kurutma makinesi ve isteğe göre düzleştirici veya saç maşası.

 

sac-tebesiri-2

 

Tüm malzemelerimizi hazırladığımıza ve eldivenlerimizi giydiğimize göre artık saçlarımızı boyayabiliriz. Öncelikle saçımızın boyayacağımız kısmını diğerlerinden bir tutam halinde ayırıyoruz. Ayırdığımız kısmı güzelce ıslatıyoruz. Suyun fazlasını sıkıyoruz. Yani saçımız ucundan su damlamayacak kadar ıslak olmalı. Islattığımız tutamı taradıkdan sonra, saçımızı istediğimiz renk saç tebeşiri ile, arzu ettiğimiz yoğunlukta renk elde edene kadar boyuyoruz. Aslında boyama işlemi işte bu kadar, beş dakikalık iş.

 

sac-tebesiri-3

 

Saç tebeşiri kullanarak sadece saçınızın rengini değiştirmekle kalmayıp, her gün yeni bir stil sahibi olmanız mümkün.

Mesela bazen saçlarınızın sadece önünü, bazen uçlarını, bazen de her yerini boyayabilirsiniz. Kimi zaman tek renk kimi zamanda rengarenk.

sac-tebesiri-4

 

 

 

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort