Yukarı

Rüya Yorumları M Harfi 2. Sayfa

MECNUN: İş hayatınızda çok yorulacağınız için dinlenmeniz gerektiğini işaret eder.

MEHTER: Rüyada mehter takımı görmek ya da bir mehter marşı dinlemek, etrafınızda büyük bir sevinç havasının eseceğine ve düğün derneğe yorumlanır.

MAYA: Rüyada maya görmek, ruh hastalığına yorumlanır. Hamur mayalamak, yeni işlere atılmak için hazırlık yapmak demektir.

MAUN: Maundan yapılmış eşya görmek çevrenizdeki insanların saygısını kazanacak işler yapacağınız anlamına gelir.

MÜHENDİS: Rüyada mühendis görmek, bir şeyin mahvolmasına, harap olan bir yerin yeniden yapılmasına yorumlanır.

MAYMUN: Rüyada maymun görmek; çok ahlaksız bir kimseye yorumlanır. Maymun görmek, büyük günahlar işlemek demektir. Kişinin maymunun yanından kaçıp gittiğini görmesi hasmını yenmesi demektir.

MOTOR: Rüyada çalışan bir motor görmek, işlerin güzel olacağına, durmuş bir motor görmek ise işlerin bozulacağına yorumlanır.

MERMER OCAĞI: Rüyada mermer ocağı görmek, yeni bir iş yeri açacağınıza yorumlanır.

MENGENE: Rüyada mengene görmek, bir dertten çok yakında sıyrılacağınıza ve elinize çok fazla miktarda para geçeceğine yorumlanır.<br />

MAVİ: Rüyada mavi renk görmek, aile hayatında güzel günler geçireceğinize yorumlanır. Rüyada mavi gök görmek, aşkta sevdiğinize sadık olacağınıza işarettir.
MASKE: Rüyada maske görmek, bazı sırlarınızın etrafınızdakiler tarafından öğrenileceğine yorumlanır. Rüyada maskeli baloya gitmek mutluluk verecek haber alınacağına yorumlanır.

MERYEM ANA: Huzurlu ve rahat içinde, sıkıntıdan uzak bir yaşam süreceğinize işaret eder.

MAYIN: İşlerinizin kötüleşeceğini işaret eder.

MIZRAK: Eğer mızrak demirden yapılmış ise; kuvvete ve kazanca, demirden değilse çok para getirecek bir işe yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi eğer bir fakirse zengin olacağına yorumlanır.

MIKNATIS: Rüyada mıknatıs görmek, çok güzel bir aşk hayatının habercisi olarak yorumlanır.

MUM: Mum tutmak veya yakmak bekar erkek için güzel bir kızla evliliğe; bekar bir kadın için iyi biriyle evliliğe ve çocuğa yorumlanır. Eğer rüyayı gören gurbette ise yurduna dönmeye işarettir. Yoksul biri için para kazanmaya; tüccar için ise fazla para kazanmaya ve karının artmasına; memur ise işinde yükselmeye yorumlanır.

MASAJ: Rüyada masaj yapmak, dinlenmeye ihtiyacınız olduğunu bildirir. Birine masaj yapmak ise yeni bir aşk yaşayacağınıza işaret eder.

MANZARA: Rüyada manzara görmek başarılı ve saygı sahibi olacağınız anlamındadır.

MERDİVEN: Rüyada merdiven çıkmak, güzel bir iş yapıp, üne ve üst makamlara ulaşmaya yorumlanır. Merdiven inmek çok önemli bir fırsatı kaçırmaya işarettir. Merdivenin kırıldığını görmek hasmının onu mağlup edeceğine yorumlanır.

MARGARİN: Rüyada margarin yemek, mide rahatsızlığınız olduğuna işaret eder.
MÜHÜR: Rüyada mühür görmek, emniyet ve güvene yorumlanır. Çok büyük emellere sahipsiniz demektir. Bu emellere kavuşmak için de çok fazla çalışmanız gerekir.

MERCAN: Rüyada mercan görmek, zenginlik işaretidir.

MÜZİK: Rüyada müzik dinlemek, iş hayatınızda büyük başarı kazanacağınıza yorumlanır. Dinlediğiniz müzik kötü ise mantıklı olmayan kimselerin önerilerine uyduğunuz için çok zor durumda kalacağınıza işaret eder.

MUSALLA TAŞI: Rüyada görülen musalla taşı, aile içinde kavgalara yorumlanır ve geçim sıkıntısı çekeceğinize işaret eder.

MAVNA: Üstlendiğiniz bütün işlerde başarı kazanacağınıza işaret eder.

MEDDAH: Arkadaşlarınızla çok eğlenceli vakit geçireceğinize işaret eder.

MASA: Rüyada masanın üzerinde yemekleri hazır görmek varlığa, rahata; üstü boş masa görmek, yoksulluğa yorumlanır.

MARMALET: Rüyada marmelat yemek, ilk başta kötü şartlarda başlayan bir işin, başarıyla sonuçlanacağına yorumlanır.

MEHTAP: Rüyada mehtap görmek, güzel bir aşk macerası yaşayacağınıza yorumlanır.

MİNBER: İşinizde ve mesleğinizde yükseleceksiniz, çok fazla para kazanacaksınız demektir. Rüyada minberde oturmak, sevdiğiniz insanlarla beraber vakit geçireceğinize işaret eder.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved