to top

Rugan Görünümlü Dudaklar

Ünlü Fransız ayakkabı tasarımcısı Christian Louboutin imzası haline gelen parlak, kırmızı lake taban tasarımlarıyla bilinir. Louboutin’in rugan hayranlığını bilmeyen yoktur sanırım. Ünlü tasarımcı hayranlığını bu kez de kadınların rujlarına yansıttı. Üstelik yüksek pigmentli, kapatıcı ve parlak Loubilaque’lar, farklı bir ambalaj ile sunuluyor.

Tek uygulamada dudakları tamamen kapatan yüksek pigmentasyonu sayesinde alışıldık dudak parlatıcılarından ayrılarak farkını ortaya koyuyor. Sıvı bir formülde elde edilmesi oldukça güç olan yüksek kapatıcılık ve yüksek parlaklığı aynı karışımda buluşturan Loubilaque’ın fırçası dahi tasarımcısı tarafından özel olarak hazırlandı. Bu fırça sayesinde ürün kolayca sürülebiliyor, yapışkan olmayan formül ise kullanım keyfini artırıyor. Loubilaque’ün her rengi, özel olmasının yanında feminen de bir kokuya sahip. Işığı anımsatan formülü ile dudaklara adeta ayna etkisi kazandırıyor.

Louboutin-Loubilaque-519

Kendini göstermekten çekinmeyen kadınların tercih edeceği bu ürün, tıpkı ruj koleksiyonunda olduğu gibi Antik Dönem Orta Doğu estetiğinden ve Art Deco hareketinden esinlenen, iksir şişesini andırıyor. Ruj koleksiyonundan farklı olarak, şişelerin şeffaflığı da dikkat çeken unsurlar arasında. Nude tonlardan canlı kırmızılara kadar toplam 8 renk seçeneğine sahip Loubilaque, her ten rengine ve her stile uyum sağlayacak şekilde üretilmiş.
Loubilaque, Türkiye’de sadece Beymen Zorlu Center’da satışa sunulacak,  fiyatı  ise 285 TL .

 

Louboutin Loubilaque Rujjj

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.