Yukarı

Rihanna’dan Yeni Altın Tanrıça Işıltısı

Fenty Beauty markasını ilk çıkardığında Rihanna’nın akıllara kazınan iki ürün grubu vardı:

Hiçbir tonu unutmayan fondöten ailesi ve Rihanna’nın cildindeki 24 karat altın rengi ışıltı. Trophy Wife isimli bu hem far hem de aydınlatıcı olan altın renkli toz ürün o kadar merak edilmişti ki Fenty Beauty satışa çıktığında raflarda ilk tükenen ürünlerden biri olmuştu. Bu ilk ürünlerin üzerinden uzun zaman geçmiş ve Rihanna tam anlamıyla bir kozmetik ailesine sahip olmuşken sadece yüz makyajını değil vücudu da odağına alan başarılı yıldızın biri bronz biri pembe ışıltılı yaza özel Body Lava serisi de sınırlı süreliğine de olsa markanın ürün yelpazesine katılmıştı.

Yaz mevsimi yaklaşırken Rihanna bu iki hikayeyi birleştiren yeni ürünüyle karşımızda. Yeni sezon için aramıza geri dönecek olan Body Lava’nın bronz tonu ‘Brown Sugar’ ve pembe tonu ‘Who Needs Clothes?!’un yanında ekibe bir yeni üyesi daha var, ismi de ‘Trophy Wife’.

Trophy Wife ismiyle ürünün tonu zaten ortaya çıkıyor: Rihanna bu yaz herkesi altın tanrıçaya dönüştürecek. Kampanya fotoğraflarında da likit altından yapılmış gibi görünen vücudu ve aynı tondaki mini elbisesiyle karşımıza çıkan güzel yıldız, Body Lava-Trophy Wife’ın neden bu yazın olmazsa olmazlarından olduğu kanıtlar nitelikte. Vücudumuzun bu çekici altın tonla parlaması için sabırsızlanıyoruz!

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort