Yukarı

Prenses odası

Kız çocukları denince akla pembe rengi gelir. Odadan, mobilyalara kadar her şey pembedir. Ancak başka alternatiflerde var. Küçük kızınızın odasını prensesler gibi donatıp onu mutlu etmek istemez misiniz?

Kız çocukları odaları için birbirinden şık dekorasyon modellerini bu yazıda bulabilirsiniz.

Küçük prenseslerin oda dekorasyonunda renk seçiminde birinci tercihleri genellikle pembe oluyor. Ee doğrusu pembe de kızlara çok yakışıyor.

Renkli bir oda hazırlarken patchwork modelli yatak örtüleri, perdeler, renkli halılar size yardımcı olabilir.

Duvar ve hatta tavan boyasında da renkli desenleri kullanmayı deneyebilirsiniz. Hatta birbirinden şık ve sevimli duvar kağıtlarından da faydalanabilirsiniz. Kızınızın ve zaman zaman da kendinizin de oturması için odaya bir berjer koltuk koymayı ihmal etmeyin.

Fiyonglarda kız odaları için şirin bir malzeme olabilir. Bu fiyongları perdelerde, lambalarda, örtülerde vs. kullanabilirsiniz.

İki kardeş aynı odayı paylaşıyorlarsa üst üste ranza yerine farklı modellerde ranzalar kullanabilirsiniz. Böylece hem çocuklarınız daha ferah uyuyabilirler, hem de yerden kazanabilirsiniz.

Şık bir yatak ve yatak başı da çocuğunuzun odasına ayrı bir güzellik katacaktır. Ayrıca oyuncaklarını toparlamasında ona kolaylık sağlayacak, hem de odasına şıklık katacak sepetleri de odanın dekorasyonunda kullanmayı deneyebilirsiniz.

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort