to top

Prenses Diana’nın Tacını O Taktı

Prenses Diana’nın tacını Kate Middleton takınca duygusal anlar yaşandı. İngiliz kraliyet ailesinin belki de en sevilen üyesi olan Cambridge Düşesi Kate Middleton bir kez daha “artı puan” topladı.

PRENSES DİANA’NIN TACINI İLK KEZ TAKTI

Middleton; dün gece Kraliçe Elizabeth’in düzenlediği geleneksel resepsiyona giderken giydiği kıyafeti, kayınvalidesi Prenses Diana’nın en sevdiği taçla tamamladı. Daha önce üç kez kraliyet ailesine ait taçlarla kamuoyu karşısına çıkan Düşes, Prenses Diana’nın tacını ise ilk kez taktı.

33 yaşındaki iki çocuk annesi Middleton, favori modacısı olan Alexander McQueen’in tasarımı olan dantelli mavi gece kıyafetini tercih etti. Saçlarını toplayan Düşes; kocası Prens William’ın annesi Prenses Diana’nın en sevdiği tacı da başına yerleştirdi.

kate-middleton-prenses-diana-nin-tacini-takti-7952526_4669_m

ÖNEMLİ DAVETLERDE TAKILIYOR

Cambridge Lover’s Knot adlı bu tacı Kraliçe Elizabeth, Prenses Diana’ya düğün hediyesi olarak vermişti. Elmas ve incilerle süslü bu taç, Prenses Diana tarafından önemli davetlerde defalarca takılmıştı.

MAVİ ELBİSEYİ DAHA ÖNCE DE GİYMİŞTİ

Düşes Kate Middleton’a biraz daha dikkatli bakanlar bir şeyi daha fark etti. Düşes; o mavi elbiseyi ilk kez giymiyordu. Kate Middleton, 2013’teki bir başka önemli resepsiyonda da aynı elbiseyi giyip bir başka taç takmıştı. Düşes, kıyafetini yine aynı küpelerle tamamlamıştı.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.