Yukarı

Podyumlardan En Yeni 4 Kısa Saç Modeli

Alexander Wang’in cool sörfçü siluetinden Prada’nın Virginia Woolf’tan ilham alan dönem saçına 2017 İlkbahar/Yaz podyumlarının en yeni 4 kısa saç kesimini bir araya getirdik.

prada-3-1474953604

Yeniden Doğan 20’ler
Prada’nın İlkbahar/Yaz 2017 şovunda Guido Palau yine bir güzellik değişimin serisine daha imza attı. Palau’nun Virginia Woolf’tan esinlenen hafif androjen hafif romantik dönem saçı 20’lerin yeniden doğuşuna sebep oldu. Kulak hizasında kesilmiş düz saçlardaki tel toka detayı ise akıllara Wes Anderson’ın kült karakteri Margot Tenenbaum’u getirdi.

 

alexander-wang

Androjen Punk
Alexander Wang’in sörf kültüründen ilham aldığı İlkbahar/Yaz 2017 koleksiyonu için Wang 18 modele ,platin saçlardan punk kesimlere, radikal saç değişimleri yaşatarak New York Moda Haftası’nın en cüretkar güzellik hareketine imza attı. Wang’in kafasında kurduğu sörfçü silueti Debbie Harry ve Patti Smith karışımı androjen punk bir saç kesimiyle hayat buldu.

 

 

jw-anderson-lina-hoss-607802010

‘Eleven’ Etkisi
Moda haftalarının çıkış yapan yüzü Lina Hoss yeni nesil pixie’siyle çekim alanımıza girdi. TV’nin yeni obsesyonu olan Stranger Things dizisinin ikonik karakteri Eleven’ın yeniden güzellik dünyasına soktuğu kısa saç kesimi sayesinde Lina Hoss podyumun yeni gözdesi oldu. Bu benzerliği yakalayan J.W Anderson İlkbahar/Yaz 2017 şovunda Hoss’a akıllara Eleven’ı getiren bir tasarım giydirerek ince bir referansta bulundu.

 

 

moschino-gigi-hadid-609772514

Oyuncak Bebek Saçları
Alexander Wang’in platin ordusunun ardından Moschino’nun İlkbahar/Yaz 2017 şovunda Jeremy Scott oyuncak bebek koleksiyonunu tanıttı. Scott’un çılgın dehasının ürünü kağıt görünümlü tasarımlarına nostaljik bir kısa saç kesimi eşlik etti. Asimetrik kesilmiş kâküller ve büyük dalgayla buluşan kısa saç modeli güzellik dünyasında eşsizliğini koruyacak mı yoksa bir trend olma yolunda ilerleyecek mi merak içindeyiz.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort