Yukarı

Plaj Makyajı İçin Önemli Fikirler

Makyaj demek güzellik demek. Makyajın trend olarak çeşitleri çoktur. Yaza aylar kala kadınların deniz kenarında dahi makyaj yapmaktan hoşlandıklarını düşünürsek eğer plaj makyajının nasıl olması gerektiği konusunda sizlere fikir vereceğiz.

Her kadının yüz rengi, cildi, yüz şekli, tipi birbirinden farklıdır. Bu yüzden makyaj şekilleri de her kadına göre farklılık gösterir. Bazı kadınlar daha doğal makyajı severken bazı kadınlar daha gösterişli, ışıltılı makyajdan hoşlanılar… Tercihler, zevklerde bu yönde değişiklik gösterir.

makyaj2334ü

Peki, yaz geldiğinizde kendinizi plaja attığınızda nasıl ürünler kullanmalısınız ve ne tür bir makyaj yapmanız gerekiyor?

Kadınlar artık sahil ve havuzda güneşlendikleri gibi eğlence aktivitelerinede katılıyorlar. Plajda makyaj yapmak için öncelikle uygun ürünler kullanılmalı… Hiç bir kadın havuzdan, denizden çıktıktan sonra rimellerinin akmasını istemez… Bu yüzden suya dayanıklı ürünler kullanılmalı…

Plajda asla BB krem ve fondöten kullanmayınız. Suya dayanıklı fondöten kullanınız. Göz makyajı yaparken krem farlar kullanın. Bundan emin olmak içinde test edin. Dudaklarınıza ise açık renk rujlar sürün.

Plaj makyajında önemli olan unsur bikininizin rengine uygun makyaj yapmanızdır.

 

 

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort