Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
Partiye Giderken Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

Partiye Giderken Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Eğer bir düğün, parti veya gece clubüne davetliyseniz ve nasıl giyinmeniz gerektiğine karar veremediyseniz biz size yardımcı olalım. Erkekler genellikle bu konuda kafa karışıklığı yaşarlar. Fakat bir kaç ipucu ve kısa notlarımız sayesinde bütün bulutlar dağılacak.

  1. Eğer bir düğüne davetli iseniz ve bu sizin en yakın arkadaşınız ise takım elbiseyi tercih edebilirsiniz. Kravat takmanıza gerek yok. Slim fit bir takım altına giyeceğiniz spora yakın bir ayakkabı sizin için ideal olacaktır.
  2. Bir doğum günü partisi yada mezuniyet partisine katılacak olan erkekler ise Bir jean, bir ütülü gömlek ve bir blazer ceketle yaptığınız kombin harika olacaktır. Genellikle açık renk kot pantolonu tercih etmenizi öneririz. Çünkü daha cool duruyor. Üzerine ise çık kahve, denizci mavisi renkleri tercih edebilirsiniz. Tabi yaz ise. Eğer kış partisine davetli iseniz daha koyu renk ceketler tercih etmenizi öneririz.
  3. Kot, gömlek ve blazer ceketle formel bir görünüme sahip olacaksınız. Fakat daha salaş ve cool görünmek istiyorsanız. Kış için boğazlı dar bir kazak tercih edebilirsiniz. Fakat bel bölgesini geçmemesini öneriyoruz ki ceketin görünümünü değiştirmesin. Eğer yaz ise ceketin altına yakası fazla açık olmayan V yaka bir tişört giyebilirsiniz.
  4. Bir kokteyle katılırken ofis takım elbiselerinden giymenize gerek yok. Zira bu ortamlar da cool bir tarzı gerektirir. Mesela daha dar bir pantolon daha mini bir ceketle oldukça şık görünebilirsiniz.
  5. Desenlerden korkmayın özellikle takım elbiselerde 2017 yılı için kendinden desenlere sahip kumaşlar revaçta olacak. Fakat dikkat etmeniz gereken şey içerisine giydiğiniz gömleğin desensiz olması gerektiğidir.

NOT: Erkekler için bilinmesi gereken en önemli 2. şey giyimini tamamladıktan sonraki süreç. Yani saç, sakal ve aksesuarlar.

  1. Eğer zorunlu değilse sinek kaydı traşı biz cool kadınlar olarak çok önermiyoruz. Düzgün hatlara sahip kirli sakal dediğimiz sakal traşı erkeğe en çok yakışan tarz.
  2. Tabi ki saat bir erkeği tamamlayan en önemli aksesuar. Özellikle bakır rengi tonlarındaki saatler oldukça havalı.
  3. Ayakkabınızı çok klasik seçmemenizi öneririz. Artık yüksek tabanlı sportif ayakkabılar trend. Hatta tabanı çift renkli olanları bile seçebilirsiniz.
  4. Kravatı her ortamda takmanıza gerek yok sadece çok resmiyet gerektiren yerlerde takabilirsiniz. Fakat dikkat! Artık kalın kravatlar tedavülden kalkmak üzere, siz ince kravatları tercih edin.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved