Yukarı

Pandora Mücevher

Pandora kısa sürede Türkiye’nin en çok tercih edilen takı mücevher markalarından biri olmuş sofistik, ilginç, güzel tasarımlarıyla Türk kadınlarının ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Pandora Türkiye Ülke Müdürü Anne Kolle, “Pandora Türkiye’de büyük bir potansiyel görüyor. Türk tüketicisinin genç olması, Pandora’nın da ulaşılabilir fiyatlarda ürün sunması pazarda potansiyel olduğunun en büyük göstergesi” diyerek mücevher piyasasında iddialı olduklarını belirtti.
Mağaza açmak için çok iyi lokasyonlar aradıklarını belirten Kolle, “Hedefimiz önümüzdeki 6 ayda 9 mağazaya ulaşmak” diye konuştu.
79 milyon parça
Pandora’nın dünyada 1.6 milyon TL ciroya sahip olduğunu kaydeden Kolle, “Geçen yıl toplam 79 milyon parça mücevher üretildi” dedi.
Pandora takılarının 80’den fazla ülkede satıldığını ifade eden Kolle, şöyle devam etti: “Pandora’yı diğer markalardan ayıran en önemli özellik charmları… bugün dünyada da marka charmlarıyla tanınıyor. Pandora’nın tasarımdan üretime, dağıtıma kadar her türlü işlemi Tayland’daki fabrikasında elde tamamlanıyor.”

Dünyanın en büyük üçüncü takı üreticisi
Pandora’nın 1982 yılında kuyumcu Per ve eşi Winnie Enevoldsen tarafında Danimarka’da kurulduğunu anlatan Anne Kolle, şu bilgileri verdi: “Pandora bugün dünyanın en büyük üçüncü mücevher üreticisi konumunda. Pandora’nın misyonu dünyanın her yerinde kadınlara yüksek kalitede, elde bitirilmiş, modern ve özgün ulaşılabilir fiyatlarda takılar sunmak. Pandora’da hala el işçiliği geleneği bulunuyor. Her bir parça elde bitiyor. 30 çift elin değdiği mücevherler var.”

Kadınların unutulmaz anları…

Anne Kolle, aslen Güney Kore doğumlu. Danimarkalı bir çiftin evlat edindiği Kolle, o tarihten sonra tüm hayatını bu ülkede geçirmiş. Danimarka’da mutlu bir çocukluk geçirdiğini belirten Kolle, “Hep ayakları üzerinde duran, güçlü bir genç kadın olmayı hayal ettim. Danimarka’nın ilk kadın bakanı olan büyükannem de bana küçükken bunu öğütlerdi” dedi.
Pandora’nın kadınların unutulmaz anlarını üzerlerinde taşımalarına imkan verdiğini söyleyen Kolle, benim de bilekliğimde hep ‘bavul’ charm’ı vardır. Benim için bu charm, Danimarka’ya ve yeni hayatıma yolculuğu ifade ediyor” diye konuştu.

13’üncü ofisini Türkiye’de açtı

Anne Kolle, ”Pandora’nın charm bilezik konseptinin özel tasarım 925 ayar saf gümüş, 14 ayar altın, deri veya Koton bilekliklerle kombinlenebilen 700 charm ve klipsten oluştuğunu söyledi.
Kolle, şöyle konuştu: “Pandora’nın ürettiği ilk charmlardan bugün 10 tanesi hala koleksiyonda yer alıyor. Şu ana kadar dünya üzerinde en çok satılan, kalp şeklinde olan charm. Toplam 2.9 milyon adet satıldı.”
Pandora, Türkiye’de 13’üncü ofisini açtığını belirten Kolle, “Şu anda, Marmara Forum, Nişantaşı, Bağdat Caddesi, Antalya Migros ve Teracity, Ankara Cepa ve Next Level’da mağazalarımız bulunuyor. Pandora aynı zamanda Boyner mağazalarında da satışa sunulmaya başladı” dedi.

pandora1

pandora2pandora2

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort