to top

Orgazm olmak için neler yapmalıyız?

Cinsellik her bireyin doğasında olan ihtiyacıdır. Bu nedenle cinselliği en iyi şekilde yaşamak için kendini o ana bırakmak en doğru davranış olacaktır. Erkekler bu konuda daha iyi konsantre oldukları için kadnına  Fakat biz cool kadın ekibi olarak bir kadının orgazm olması için yapması gerekenleri maddelendirdik;

  • Kadının herşeyden önce orgazm olmak için cinselliği hayatında önemli bir yere koyması gerekir.
  • Özellikle kadınlarda orgazm olamama sebeplerden bir tanesi de konsantrasyon sorunudur. Yani kadınlar birleşim esnasında aklına mutfak işlerinden tutun da yarınki giyecekleri kıyafete kadar bir çok gereksiz şeylerle kafalarını meşgul edebiliyorlar. Bu da birliktelikten keyif alamamalarına sebep oluyor.
  • Motive olmak ve arzulamak için birlikte cinsel içerikli filmler izlemeniz de faydalı olabilir.
  • Kadın fantezi iç çamaşırlar ile hem kendini hem de partnerini güzel bir başlangıca hazırlamış olur.
  • Kadının vücudunu sevmesi ve okşaması onu motive edecektir.
  • Ön sevişmeyi olabildiğince uzun tutarak kadının da aynı isteği duymasını sağlamak gerekir.
  • Hem kadının hem de erkeğin birbirleri ile çok açık bir şekilde konuşabiliyor olması gerekir. Böylece birbirlerinin isteklerini daha iyi karşılayabilirler.

Burada özellikle Türk erkekleri olarak değinmek istiyorum ki istisnalar hariç, genel olarak Türk erkeklerinin sadece kendi orgazmlarını düşünerek partnerinin ne hissettiği konusu önemsemeden davranmaları kadınların cinsellikten soğumalarına ve 50-55 yaşından sonra bir çok kadının yatakları bile ayırmasına sebep oluyorlar. İlişki uzadıkça cinsellik azalacak düşüncesini biz cool kadınlar olarak doğru bulmuyoruz. Uzun ilişki sonucu biten cinsellikler bize göre önceki zamanlarda taraflardan birinin diğerine yaşattığı olumsuzluklardır.

Orgazm olmak için neler yapmalıyız

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.