Yukarı

Omega 3

Bebeğinizin sağlıklı gelişiminde omega3 çok önemli vitaminlerden biridir. Çocuğunuzun beyin ve sinir hücrelerinin gelişiminde büyük rol oynayan omega2 yağ asitlerini bebeğinizin düzenli olarak alması gerekiyor. 

Omega-3 özellikle bebeklerin beyin ve sinir hücrelerinin gelişiminde önemlidir. Yaşamın ilk iki yılında beyin özel bir oranda geliştiği ve olgunlaştığı için omega-3 yağ asitlerinin düzenli emilimi özellikle önemlidir: bir bebeğin günlük enerji alımının %0.5’i omega-3 yağ asitleri tarafından karşılanmalıdır. HiPP organik süt formülü ve süt formülü içeren organik ek gıdalarımızın (4’üncü ayın sonunda) Omega-3 yağ asidi içeriği organik içeriklerden gelmektedir

Bu nedenle bebeğinizin omega -3 ihtiyaçlarının tam olarak ve tamamen doğal bir yolla karşılandığından emin olabilirsiniz. Bu şekilde bebeğiniz gün be gün sağlıklı gelişim için ihtiyaç duyduğu herşeyi alır.

Buradaki örnekte 7 aylık bir bebeğin günlük değerli omega-3 kaynağını HiPP süt formülünden ve HiPP organik kaşık maması ürünlerinden nasıl aldığı görülmektedir.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort