Yukarı

Olivia Wilde’ın Güzelliğindeki 5 Makyaj Hilesi

Olivia Wilde geçtiğimiz gün Los Angeles’ta katıldığı ‘A Vigilante’ filminin galasında gözlerinin yeşilini ortaya çıkartan kıyafeti ve duru güzelliğiyle yine tüm dikkatleri üzerine çekti. 35 yaşındaki başarılı oyuncunun klasik kırmızı halı güzelliğine ilham veren görünümündeki 5 makyaj hilesini keşfedin.

Yumuşak Bakışlar
Keskin bir eyeliner görünümünden hoşlanmıyorsanız Olivia Wilde’ın bu makyajı tam size göre. Gölge tekniğiyle bakışlarına çekici bir etki veren Olivia, koyu tonları eyeliner’ı ile harmanlayarak eyeliner’ın geçişini yumuşatmış ve bakışlarında bir illüzyon yaratmış.

Aydınlık Bakışlar
Dumanlı göz makyajınıza rağmen daha aydınlık bakışlar istiyorsanız Olivia Wilde’ın ışıltılı far kullanımından ilham alın. Ünlü oyuncu gibi, alt kirpik diplerinizin merkezine uygulayacağınız bir doz ışıltı bakışlarınızı anında aydınlatır ve gözlerinizi daha büyük gösterir.

Göz Altı Operasyonu
Göz altında oluşan ve daha çok yaşanma, yorgunlukla ortaya çıkan çukurlar için bir güzellik merkezine uğramak ve ışın dolgusu yaptırmak istemiyorsanız onları makyajla kamufle etmeniz mümkün. Normal concealer’ınızdan bir ton daha aydınlık, şeftali alt tonlu bir kapatıcıyı sadece o çukur bölgeye uygulayıp yedirin. Bu uygulama Olivia’nın görünümünde olduğu gibi çukurun gölgesini hafifletecek ve orayı daha dolgun gösterip yüzeyi eşitleyecek.

Hafif Işıltı
Uyguladığınız yüksek pigmentli, kapatıcı fondötene rağmen yine de hafif bir görünüm istiyor ve kalıcı fondötenlerin mat bitişlerinden hoşlanmıyorsanız nemli bitişli pudralar yada özel yüz pistleri yardımınıza koşuyor. Tüm cildinize uygulayacağınız, içten gelen bir ışıltı veren ürünler Olivia Wilde’ın gece makyajını daha doğal ve hafif gösteren en etkili detaylardan.

Bakımlı Dudaklar
Gece makyajınızın ağırlığını hafifletmenin bir diğer yolu da uyguladığınız ruj, ya da uygulamadığınız(!). Nude rujlar yanında bakımlı dudaklar da gece makyajınızın harika tamamlayıcıları olabilirler. Böylece daha uğraşılmamış, bakımlı ama eforsuz bir güzellik istiyorsanız Olivia Wilde gibi makyajınızın odak noktasını tek bir yerde tutup geri kalan bölgeleri daha hafif dokunuşlarla tamamlayabilirsiniz.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort