Yukarı

Oleg Cassini’den Muhteşem Gelinlik Modelleri

Dünyanın en iyi gelinlik tasarımcılarından Oleg Cassini baharın gelişiyle birlikte yeni gelinlik modellerinide ortaya çıkardı. Bu sezonun gelinliklerinin alt kısmı hacimli, üst beden ise dar ve çok zarif. Gelinlikler sofistike bir hale büründürülmüş.
Kumaşların üzerinde aplikler, illüzyon effektler, uçuşan tüyler, tüller, İspanyol danteli, derin yaka ve sırt dekoltesi, düşük kollar, uzun kuyruklu etekler ön plana çıkarken gelinliklerde renk olarak bej, krem gibi toprak renkler dikkat çekiyor.

3D li çiçek aplikler fazlasıyla kullanılmış. Işıltılı boncuklarla süslenmiş. Desen olarak geniş şekiller ön planda. Gelinliklerde İspanyol danteller çok kullanılmış.
Volanlı etekler, uzun kuyruklar ve tüller gelinliklere zengin bir hava katmış. Değişik kumaşlarla modellere canlılık verilmiş. Tül olarak organze ve şifon kullanılırken, aynı zamanda mikado ve brokar kumaşlar tasarımlarda göze çarpıyor.
Belden kalçaya doğru uzanıp kabaran volanlı etekler ve etekleri süsleyen zarif danteller oldukça hoş bir görüntü oluşturmuş.

Uçuşan tüller eteklere ayrı bir hava ve hareket katmış en dikkat çekici detay ise illüzyon efektlerin kullanılması. Bu efektler özellikle beden, yaka ve dekolte kısımlarda kullanılmış.
Askılar küçük ve uzun kollar, dantel kollar, düşük omuzlar ön planda. Straplez modellerde özellikle düşük omuz detayı dikkat çekiyor.
Oleg Cassini kahve tonlarındaki gelinliklerle vintage havasını modellerine taşımış.
İşte, Oleg Cassini’nin zarif, şık, farklı, sofistik özellikler kattığı gelinlik modelleri…

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort