Yukarı

Oje rengine göre karakter analizi

Tercih ettiğiniz tırnak renginin karakterinizi yansıtır. Herkes farklı renk tonunu sever tırnaklarında. Bu durumun içsel olduğunu biliyoruz. Peki gönlünüzün en çok sevdiği tırnak renginin karakterinizi yansıttığını biliyor muydunuz? İşte oje rengine göre karakter analizi…

Beyaz
Sadelik ve doğallığı temsil eden beyaz, sizin karakteriniz için de ipuçları barındırıyor. Sadelikten yana olan kişiliğiniz abartı şeylerden uzak durmayı tercih ediyor. Doğallıktan yana olan tutumunuz dikkatleri üzerinize çekmeye yetiyor.

Kahverengi
Aile ve arkadaşlığın sizin için önemi çok büyük. Huzuru arayan birisiniz ve genellikle sakin yerleri tercih ediyorsunuz. Ruhunuzu dinlendirmek sizin için çok önemli.

Mavi
Doğanın en güzel renklerinden biri olan mavi sizin için tam anlamıyla özgürlüğün rengi. Kargaşa ve gürültü sizin içinde bulunmak istemediğiniz ortamlardan. Gezmek, görmek ve eğlenmek sizin vazgeçilmez olan şeylerden.

Mor
Mor rengi yaratıcılığı temsil eder. Yaratıcı bir ruha sahipsiniz ve genellikle insanların size karışmasından hoşlanmazsınız. Biraz agresif bir yapıya sahip olsanızda siniriniz hemen geçer. Sevdiklerinizi koruyup kollamayı da kendiniz için bir görev bilirsiniz.

Pembe
Pembe rengi genellikle enerjiyi, çocuksu ruhu temsil eder. Eğer pembe renginden vazgeçemiyorsanız, içinizdeki çocuk hala yaşıyor demektir! Arkadaş canlısı, eğlenceli ve samimi bir karaktere sahipsiniz.

Sarı
Arkadaş ortamında en çok sevilen insanlardan birisiniz demek yanlış olmaz. Yaratıcı fikirleriniz sayesinde gözleri üzerinize çekebilme yeteneğiniz var. Bir sorun karşısında hızlı ve pratik düşünüp hemen çözüme kavuşturabiliyorsunuz. Bütün bunların yanında da çok eğlenceli bir yapıya sahipsiniz!

Siyah
Gizemli bir yapıya sahipsiniz. Duygularını fazla belli etmeyi de sevmezsiniz. Duygularınızı yazarak belli etmek sizin tercih ettiğiniz bir yöntem. Ama konu eğlenmeye gelince de sizden daha iyisi yok!

Turuncu
Turuncunun muhteşem enerjisi karakterinize de yansımış! Siz nerdeyseniz kahkaha ve eğlencede orada. Arkadaşlığa çok önem veriyorsunuz ayrıca girdiğiniz ortamın neşe kaynağı da sizsiniz. Neşeli bir yapıya sahip olmanın yanında yaratıcı bir insansınız.

Yeşil
Çok baskın bir karaktersiniz ve konuşmaya başladığınız anda herkes sizi dinlemeye başlıyor. Her zaman doğru kararlar veremeseniz de aklınıza gelen fikirleri yapmanızda bir engel göremiyorsunuz. Yaydığınız pozitif enerji sayesinde ortamın havasını anında değiştirme yeteneğine sahipsiniz!

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort