Yukarı

N11’den Tatil ve Eğlence Kampanyası

Son zamanların yükselen alışveriş sitesi N11’den, tatil ve eğlence kategorilerinde bir hayli avantajlı bir kampanya geldi. Şimdi N11.com kampanyalarıyla gerçekleştireceğiniz tatil rezervasyonlarınızın yüzde 5’i kadar indirim kazanma şansına sahipsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu tatil kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında tatil rezervasyonu yapan ve tatile giden müşteriler yaptıkları tatil harcamalarının %5’i kadar indirim fırsatı yakalıyor. En büyük tatil sitelerinden biri olan Booking.com kampanyaları ile ortak yürütülen bu kampanya ile tatilinizi avantajlı bir biçimde rezerve edebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm N11.com müşterilerinin katılımına açıktır. Kampanya tarihleri arasında www.n11.com adresine girip, tatil ve eğlence kategorisinde Booking.com anlaşmalı bir tatil rezervasyonu yapmış olduğunuzda kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kampanyaya kayıt ya da SMS gönderimi işlemlerine gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında Tatil ve eğlence kategorisinde ki oteller bölümünden rezervasyon yaptırmanız yeterlidir. Kampanyadan faydalanabilmeniz için rezervasyon için verdiğiniz mail adresi ile n11.com internet sitesine üye olduğunuz mail adresi aynı olmalıdır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 31 Aralık 2016’dır. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında rezervasyon işlemlerinin tamamlanmış olması gerekir. Kampanya tarihleri dışında yapılan rezervasyonlarda kampanya şartları geçerli değildir.

Kampanya Kapsamında ki Kuponu Nasıl Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında yapılan rezervasyondan sonra otelden çıkış yaptığınız tarihten sonra ki ayın ilk haftası indirim kuponu hesabınıza tanımlanır. Tanımlanan kuponun 30 günlük geçerlilik süresi vardır. Kuponun 30 gün içerisinde kullanılması gerekir. Kullanılmayan kuponlar 30 günün sonunda otomatik olarak silinir. Kampanya kapsamında verilecek en yüksek indirim 250 TL olabilir. Daha fazla indirim kuponu kazanamazsınız.

Lokman Hekim

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort