to top

Mor Dudaklar

Bu kışın en popüler rujlarından biri de mor rujlar olacak. Ancak mor cesaret isteyen ve çok dikkatli ve doğru bir şekilde sürülmesi gereken bir renk tonu. Öncelikle rengin teninize ve kıyafetinize uygun olması gerekir.

purple-lipsp19e16ensr5q01aur1nd1totp6aa

Mor renginin bir den fazla tonları olduğu için seçim yaparken denemenizde fayda var. Seçtiğiniz renge uygun mutlaka dudak kalemi almanız gerekiyor. Ayrıca mor rujları sürerken lip fırça kullanmanız daha iyi sonuç verecektir. Açık renk rujlarda fırça kullanmaya gerek yok ancak koyu renk rujlarda kullanılması şart. Dudaklarınıza sürdükten sonra mutlaka dudak hatlarınızı bir fırça yardımıyla açık renk bir kapatıcıyla, pudrayla vb üzerinden geçirin. Böylece mor dudaklarınız net bir şekilde ortaya çıkacaktır.

ruja-alternatif-olarak-kullanabileceginiz-5-malzeme-03

Mor rujlara uygun kıyafet renkleri genelde siyahtır. Akşam sinemaya, tiyatroya ya da bir konsere gidecekseniz kot üzerine giyeceğiniz siyah bir bluz mor dudaklarınızı ortaya çıkaracaktır. Şayet bir gece yemeğiyse siyah sade ve şık dekolte elbise giymeniz sizi hem seksi hem de güzel gösterecektir.

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.