Yukarı

Modern, Konforlu ve Çok Fonksiyonlu Kanepeler

Yeniden tasarlanan  Hırvat tasarım stüdyosu kısa bir süre önce Pil-low adlı çok fonksiyonlu bir kanepe olan son çalışmalarını sundu . Şüphesiz, Pil-low konforun üç temel yönünü birleştiren bir kanepe. Bir yastık konforu, ergonomik bir koltuğun faydaları ve yatak tarafından sağlanan rahatlama gibi özel özellikleri bir araya getiriyor. Çeşitli dönüşüm olasılıklarını öngören yaratıcı bir adla Pi-low, “dünyanın tüm konforunu” sağladığı için ek dekoratif yastıklara ihtiyaç duymayan eşya türüdür.

Pil-low çok ayarlanabilirlik özelliğine sahiptir ;ayrıca “çok rahat çalışma ofisinize” anında dönüştürebilir veya yatak fonksiyonunu kolayca etkinleştirebilirsiniz. Açtığınızda , bir depolama alanında kullanılabilir hale gelir. Neşeli kırmızı metalik desteği ile güçlü bir kontrast oluşturan nötr gri kanepe, modern bir dekor parçasıdır.

Bir odanın atmosferini basit varlığıyla tamamen değiştirebilir. Stüdyonun tasarım politikasına saygı duyan Pil-low, modeller, çok işlevli, rasyonel ve çevre dostu bir mobilya parçası. Farklı tasarım arayanlar için oldukça kullanışlı bir modeldir.

 

 

 

Aysegul

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved