Yukarı

Modern Duvar Dekor Fikirleri

Duvar dekoru  nasıl seçilir

Her şeyden önce, hangi boyutta sanat seçmeniz gerektiğine karar vermek için doldurmak istediğiniz duvara bir göz atın. Bunu belirlemenin birçok yolu vardır ve bu yazı boyunca farklı fikirler göreceksiniz.

Duvar sanatını bir kanepe, yatak ya da masa üzerinde mi asıyorsun? Mobilya parçası ile aynı uzunlukta veya daha küçük bir sanat parçası (veya seri) seçin. Mobilya parçasından daha geniş olan duvar dekorundan kaçının; çünkü bu tamamen tuhaf görünüyor.

Ya devasa bir duvarınız varsa? Büyük tuval duvar sanatı, dairenize girebilmek için çok pahalı veya zor olabilir. Bunun yerine,  yukarıdaki çağdaş oturma odası gibi bir kolaj veya galeri duvarı gibi yerleştirilebilecek küçük parçaları seçin .

Duvar sanatını, temelde iki, üç ya da daha fazla sanat panosu olan bir dipçik ya da triptik modelde asın. Parçalar arasında en az 2 inç bıraktığınızdan emin olun. Büyük bir duvarınız varsa bunu iyi şekilde değerlendirin.

 

Son olarak, canlı ya da grafik ya da güçlü olan sanatı seçin. Aksi halde, ne anlamı var?

Duvar sanatını asmak nasıl görünür?

Ardından, duvar resminizi ne kadar yükseğe asacağınıza karar verin. Duvar sanatı yüksekliği en çok yanlış giden kavramdır. Genel bir kural, duvar resminizi görme çizginize asmaktır, böylece çok yüksek veya çok alçak görünmek zorunda kalmazsınız. Bu, duvar sanat alanınızın merkezinin yerden yaklaşık 60 inç olduğu anlamına gelir.

Genel bir noktaya dair bir fikriniz olduğunda , noktayı görselleştirmek için alanı ressamın teybi ile çerçeveleyin . Bu konuda iddialı olun; belki duvar resminizi merkezden biraz daha mesafeli asmak istiyorsunuzdur; çünkü köşede bir bitki ya da bir kısmını engelleyecek bir sandalye var. Bir skeç oluşturun ya da yukarıdaki resim gibi, resmin grubun bir parçası olduğu ve merkezden biraz uzakta olduğu bir ayar oluşturun.

Duvar sanatını asmak için birçok yol vardır ve sanatın ağırlığına bağlı olarak, yapışkanlı montaj tırnakları kullanarak duvarlara delik koymaktan kaçınabilirsiniz .

Aysegul

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort