Yukarı

Mesafeler Aşka Engel mi?

Mesafeler aşkı engeller mi? Sorusu birbirinden uzak olan çiftlerin sıkça yaşadığı problemlerden birisidir.

Esasında mesafe sorunu çiftlerin birbirine karşı hissettiği sevginin ve sadakatin gücüne bağlı değişebiliyor. Yani burada karakter yapısınında önemi büyük diyebiliriz.

Mesafeler ne yazık ki birbirini sevmeyen, saygı duymayan, sadık olamayan kişiler için bahaneden öte bir şey değil. Bazı çiftler mesafeleri bahane ederek birlikteliklerine son verebiliyor.

Bununla ilgili çok güzel söz vardır. “Derler ki; Gözden ırak olan gönülden de ırak olur. Dedim ki; Gönüle giren, gözden ırak olsa ne olur?” sözlerinden de anlaşılacağı üzere mesafeler aşka kesinlikle engel değil. Eğer birinin kalbinde yer almışsanız eğer aranızda kilometrelerce yollarda olsa sizden vazgeçmeyecek, sizi kaybetmekten korkan, önemseyen birini seviyorsanız mesafeleri boşverin.

Mesafeler ilişkinizi sadece zorlaştırır. Gidip görmek istersiniz. Sürekli zaman geçirmek istersiniz. Özlemde büyük sorundur. Zor anlarında yanında olmak istersin ancak olamazsın. Onunla mutlu-mutsuz tüm anlarını yaşayamamak çiftleri derinden etkileyebilir.

Şu unutulmamalıdır ki gerçekten seviyorsanız mesafeler aşkınıza engel olmayacaktır.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort