Yukarı

MEHTAP ELAIDI 2017 İstanbul Bahar Defilesi

Mehtap Elaidi İstanbul Özel Amerikan Robert Lisesi’nden mezun olduktan sonra Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Teşvikiye ‘de atölye / mağaza konseptindeki Elaidi’yi 2000 yılında açtı.Genelden farklı olarak trendleri takip etmek yerine uyarlamayı ve kendi kuplarını oluşturmayı tercih ettiği tasarımlarıyla kısa sürede sadık bir müşteri kitlesi edindi.2003 yılında Bostan sokakta ikinci mağazasını açtı ve yurtdışı fuarlarına katılmaya başladı.

Mehtap Elaidi 2008 yılının ilk aylarında ikinci markası Kaf’dan by Elaidi markasının tanıtımını Paris Pret-a Porter fuarında yaptı.Çeşitli firmalara ve projelere konsept danışmanlığı alanında da çalışmalar yapan Mehtap Elaidi ürünleri Türkiye’de Beymen,Brandroom,Midnight Express,Gizia Gate ve Teşvikiye’deki kendi mağazasında yurtdışında ise Suudi Arabistan ,Lübnan,Kuveyt, Dubai,Bahreyn ,Fransa ,İspanya,Japonya ,İngiltere ,İtalya ,Çin,Kore gibi ülkelerde satış noktalarına sahip.

Moda Tasarımcıları Derneği Başkanı olan Mehtap Elaidi , derneğin misyonu çerçevesinde görev almaktadır. MBFWI 2017 Bahar Koleksiyonundaki tasarımlarını ise sizler için biraraya getirdik.

 

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved