Yukarı

Mango ile Parti Burada Başlıyor!

Mango’yla parti sezonuna afilli bir geçiş yapmak isteyenler buraya: Köpeğinizi yürüyüşe mi çıkaracaksınız? Topuklulara başvurma zamanı! Market alışverişine mi gidiyorsunuz? Stilinize biraz parıltı katın! Ya da dilerseniz güne kahvaltı masasına karakteristik bir takımla oturarak başlayın. Tercih sizin! Göz kamaştırıcı formların, albenisi yüksek payetlerin ve kadifenin bulaşıcı etkisi stil ışığınızı geceden gündüze taşımaya kararlı. Mango’nun 2018-19 Sonbahar/Kış koleksiyonuyla 5 adımda gece şıklığınızı gündüze aktarın.

Yanına Biraz Işıltı

Payetlerin diva tavrına gün ışığında adapte olmak o kadar da zor değil; tek yapmanız gereken özgürlüğüne düşkün elementleri stilinize harmanlamak ve biraz da yıldız tozu yutmak!

Birlikte Olmanın Gücü

Mango’yla parti sezonuna bir adım önde başlayın! Geceden gündüze taşıdığınız şıklık ve cool’luk kat sayısını kız arkadaşlarınızın da yardımıyla ikiye katlayın.

Kırmızıya Kuşan

Mango’yla ton sür ton akımının hafif ve rahatlatan dünyasına orta yerinden dalış yapın! Sakin ve sofistike bir görünüme imza atmak istiyorsanız kırmızının tonlarına başvurarak stilinizde kalıcı bir konfor alanı yaratmanız kaçınılmaz.

Yıldız Gibi Parla

Simli takımlar, boyundan büyük işlere kalkışan küpeler ve püsküllü çantalar Mango’nun 2018-19 Sonbahar/Kış koleksiyonunun olmazsa olmazı.

Geceden Gündüze Mesai

Parti neredeyse Mango orada! Mango’nun 2018-19 Sonbahar/Kış koleksiyonundaki geceden gündüze taşan hafiflik hissi gün boyu yanınızdan ayrılmayacak. Belinizi saran deri kemerler ise stilinize gerekli bir müdahelede bulunmaya hazır.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort