Yukarı

Maison Margiela Şovunun En Tuhaf 5 Güzellik Modası

Maison Margiela’nın İlkbahar/Yaz 2017 şovunda Grand Palais’yi uzaylılar bastı. John Galliano’nun sürreal sanatı ve Pat McGrath’in sınır tanımayan güzellik sırları güçlerini birleştirince ortaya unutulmaz bir şov çıktı. Pat McGrath’in yarattığı sıradışı güzellik formunun en tuhaf 5 güzellik elementini bir araya getirdik.

maison-margiela

 

 

 

 

 

 

İnsan Gagası
Pat McGrath tarafından yaratılan görünümlerde tek bir şeye odaklanmak neredeyse imkansızdı. Göz pınarı eyeliner’ı, elektrik mavisi saçlar ve yok olmuş kaşlar içinde gagayı andıran metalik dudaklar görünümün ilgi odağı olmayı başardı.

 

 

 

 

 

 

maison-margiela-1

 

 

 

 

 

 

Yumurta Kafa

Modellerin kırık yumurta şeklindeki saç aksesuarları da çekim alanımıza girdi. Neredeyse Galliano ve McGrath’in yumurtadan yeni çıkmış küçük canavarlar yarattığına inanıyorduk.

 

 

 

 

 

 

maison-margiela-4

 

 

 

 

 

 

Kanatları Sonsuzluğa Uzanan Eyeliner
Maison Margiela şovunda eyeliner kanatlarının sınırları yeniden belirlendi. Pastel kaşların eşlik ettiği rengarenk eyeliner bir Pat McGrath klasiği olan ışıldayan, aydınlık bir cilt ve şeffaf dudak parlatıcısıyla tamamlandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

maison-margiela-2

 

 

 

 

 

 

Lateks Saç Bantları
Yumurta kafa saç aksesuarlarının ardından Galliano saçları zorluyor ve lateks saç bantlarıyla karşımıza çıkıyor. Acılı bir deneyim gibi görünen saç bantları pastel dudaklar illüzyonlu gözlüklerle tamamlanıyor.

 

 

 

 

 

 

 

maison-margiela-3

 

 

 

 

Metalik Dudaklar

Pat McGrath’den söz ediyorsak sim her yere ve her şeye aittir. Kaşlardan göz pınarlarına kadar değişik yerleri ziyaret eden sim en çok metalik dudaklarda sihrini konuşturdu.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort