Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
Kusurlarıyla Barışık Süper Modeller

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

Kusurlarıyla Barışık Süper Modeller

Moda dünyası artık kusursuz güzelliğe savaş açan modelleri sahipleniyor. İşte ‘kusurlu’ güzellikleriyle ünlenen dünyanın en popüler modelleri…

 

Liza Ostanina

kusurlariyla-mukemmellige-meydan-okuyan-super_x_57070_b

Bir modellik ajansından teklif aldığında buna inanmadığını, çünkü kendini hiçbir zaman güzel bulmadığını anlatan Rus model, 15 yaşındayken Japonya’ya modellik yapmaya gitti. Şimdilerde de dünyanın moda başkentlerinde podyumlarda yürümeye devam ediyor.

 

Laura O’Grady
kusurlariyla-mukemmellige-meydan-okuyan-super_x_99411_b
Issa Lish
kusurlariyla-mukemmellige-meydan-okuyan-super_x_13419_b
Yarı Meksikalı yarı Japon olan Lish; kemikli ve androjen yüz hatlarıyla ünlendi. Sanat tarihi üzerine eğitim alan model, heykeltıraş olmak istediyse de hayat ona bambaşka bir yol çizdi. Modellik yapan Lish, sıra dışı Instagram hesabıyla da popüler.
Lindsey Wixson
kusurlariyla-mukemmellige-meydan-okuyan-super_x_50942_b
Dünyanın en başarılı ve gelecek vaat eden modellerinden biri olarak görülen Wixson, küçük ağzı, üçgen dudakları, aralık dişleriyle çocuksu bir görünüme sahip. Bu özellikleri onu diğer modellerden ayırmaya yetiyor.
Molly Bair
kusurlariyla-mukemmellige-meydan-okuyan-super_x_3787_b
Görüntüsünün onu meşhur edeceğini hiçbir zaman düşünmeyen Amerikalı Bair, büyük kulakları, birbirine mesafeli gözleriyle akıllarda yer edinen bir model haline geldi. Kusurlu hatlarıyla meşhur olan Bair; Prada, Dior ve Chanel gibi markalar için podyumda yürüyor.
Iekeliene Stange
kusurlariyla-mukemmellige-meydan-okuyan-super_x_73819_b
Stange, modellik seçmelerinde jüri üyelerini sivri burnu, çıkık elmacık kemikleri ve çekik gözleri sayesinde kazandığı aristokratik duruşuyla etkiledi ve ünlü bir model haline geldi.
Esmeralda Seay-Reynolds
kusurlariyla-mukemmellige-meydan-okuyan-super_x_68197_b
Üniversitedeyken herkesin ona “Model misin? Boyun çok uzun” demesiyle moda dünyasında şansını deneyen Reynolds; Vogue, Dolce& Gabbana ve Yves Saint Laurent için modellik yapıyor.
Alek Wek
kusurlariyla-mukemmellige-meydan-okuyan-super_x_49690_b
Çocukken ailesi Sudan’dan Avrupa’ya kaçmak zorunda kalan Wek, Londra’da bir modellik ajansı tarafından keşfedildi ve şimdi başarılı bir top model olarak çalışmaya devam ediyor.
Cierra Skye
kusurlariyla-mukemmellige-meydan-okuyan-super_x_11051_b
Oval yüzü, görünmeyen kaşları ve küçük burnuyla Rönesans karakterlerine benzetilen Skye, modelliğin yanı sıra edebiyatla da ilgileniyor; düz yazı ve şiir yazıyor.
Daphne Groeneveld
kusurlariyla-mukemmellige-meydan-okuyan-super_x_42276_b
Dior Addict parfümünün reklam yüzü olan Groeneveld, aynı zamanda Calvin Klein, Dior, Miu Miu, Gucci ve Prada için de modellik yapıyor. 2011 yılında Marie Claire Moda Ödülleri’nde “En İyi Alman Model” seçildi.
Julia Zimmer
kusurlariyla-mukemmellige-meydan-okuyan-super_x_80638_b
Alman model, Vivienne Westwood ve Prada markalarıyla çalışıyor. Moda dünyası Zimmer’in birkaç yıl içinde en başarılı modellerden biri haline gelmesini bekliyor.
Magdalena Frackowiak
kusurlariyla-mukemmellige-meydan-okuyan-super_x_13695_b
Dünyada en çok tanınan Polonyalı modellerden biri olan Frackowiak, belirgin elmacık kemikleri ve keskin köşeli yüzüyle farklı bir güzelliğe sahip. Ünlü moda tasarımcısı Karl Lagerfeld’le çalışan Frackowiak, Fransız Vogue tarafından 2000’li yılların en iyi 30 modeli arasında gösterildi.
Damaris Goddrie
kusurlariyla-mukemmellige-meydan-okuyan-super_x_18704_b
Latin Amerika kökenli Belçikalı model, verdiği feminen ve uniseks pozlarla akıllarda yer edindi. Vogue İtalya ve Garage Magazine dergileri, Goddrie için moda dünyasında parak bir gelecek beklentisi içinde.
Kelly Mittendorf
kusurlariyla-mukemmellige-meydan-okuyan-super_x_1295_b
Ölçüsüz görünümüyle moda dünyasında kendine yer edinen Mittendorf, çekici görünmemesinden dolayı üzülmediğini, çünkü keskin hatlı fotoğrafları sevdiğini söylüyor. Moda fotoğrafçıları da bu özelliğinden dolayı onu beğeniyor.
Lily McMenamy
kusurlariyla-mukemmellige-meydan-okuyan-super_x_3295_b
Pek çok kişi için McMenamy’nin görünümü modellik kriterlerine uygun olmasa da, Chanel ve Louis Vuitton bunun tersine inanıyor.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved