Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
Kuru Ellere Elveda

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

Kuru Ellere Elveda

Kışın soğuyan havaların da etkisiyle ellerimiz kuruyor, çatlıyor hatta bazen kanıyor. Oysa yumuşak ve bakımlı ellere sahip olmak sandığınız kadar da zor değil.

Bulaşık yıkarken eldiven kullanın; bulaşık deterjanı gibi her hangi bir kimyasal kullandığınız her an ellerinizi korumalısınız.

Dışarıda da eldiven giyin; Ellerinizi soğuktan koruyun. Bunu yaparken ise yine şık görünebilirsiniz.
Twist Eldiven – 79,00 TL

Ellerinizi soğuk havalardan koruduğunuz gibi soğuk sudan da korumalısınız. Ilık su ile yıkayın.

 

Yüzünüze veya vücudunuza uyguladığınız gibi ellerinize de haftada 1 peeling uygulamalısınız. Satın alabileceğiniz gibi kolayca evde kendiniz de hazırlayabilirsiniz.
Zeytinyağı, limon suyu, tuz ve şekeri karıştırıp ellerinizi bu karışımla 1 dakika boyunca ovun ve ardından durulayın. Ardından el kreminizi sürerseniz, daha kalıcı bir sonuç elde edersiniz.

 

 

El dezenfektanları da içerisindeki kimyasal veya alkol sebebiyle elleri kurutuyor. Bu yüzden ellerinizi temizlemek istediğinizde nemlendirici bir sabun ile yıkayın.

 

 

Aseton da elleri kurutuyor, bu yüzden oje çıkarıcınızı asetonsuz olanlardan seçmelisiniz.

 

 

Gece yatarken ellerinize, yoğun bir krem sürün ve ekstra etki için nemlendirici eldiven giyin. Gratis veya internette bu eldivenleri bulabilirsiniz.

Tırnaklar da oldukça önemli. Oje sürerseniz mutlaka altına bir kat tırnak güçlendirici sürün veya salatanıza limonu sıktıktan sonra tırnaklarınıza da sürmeyi alışkanlık edinin.

 

 

 

Tırnak etlerinize uygun krem veya yağ sürmek hem ellerinizin daha güzel görünmesini hemde manikürünüzün daha uzun dayanmasına yardımcı olur.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved