Yukarı

Küçük Salonlar İçin Mini Kılavuz

Oturma odanız küçük olduğu için yaratıcılığınızı kaybetmeniz gerekmiyor. Aslında bu durum tam da yeteneklerinizi ve zevklerinizi ortaya çıkarmak için bir fırsat. Küçük bir oturma odasını basit adımlarla rahatlaştırmak ve sizi sevenleri hayran bırakmak için adım adım izlemeniz gereken yol ise şöyle;

 

1. Açık renkler kullanın

Her şeyden önce şunu bilmelisiniz ki açık renklerle döşenmiş bir odada daha fazla ayrıntı yaratabilir ve ince dokunuşlar barındırabilirsiniz. Sadece bir öğeyi veya bir rengi vurgulayarak dikkati çekmek için açık renkler harika bir fırsattır.

 

dynamites-of-decor-design-small-living-room-ideas-1 dynamites-of-decor-design-small-living-room-ideas-2

2. Tüm Doğal Işık

Güneş gerçekten küçük eve sahip olanların en iyi arkadaşı. Doğal aydınlatma ile kasvet içinden kurtularak ferahlık yaratabilirsiniz. Üzerine bir de siz aydınlatmaları doğru kullanırsanız odanızın büyük görünmemesi için hiçbir neden olamaz.

 

dynamites-of-decor-design-small-living-room-ideas-3 dynamites-of-decor-design-small-living-room-ideas-4

 

3. Aynalar Ekleyin

Aynalar ferahlık verir ve küçük oturma odaları için görünen hacmine bölünmesi için harika bir yoldur. Şimdi bütün maharetinizi kullanın ve duvarlarınızın birini  ayna ile kaplayın. Alternatif olarak ise cam detaylı aksesuar ve mobilyalar kullanabilir ve evinizi zengin gösterebilirsiniz.

dynamites-of-decor-design-small-living-room-ideas-6

dynamites-of-decor-design-small-living-room-ideas-5

4.  Akıllı Mobilyalar Kullanın

Oturma odanızın sizi nasıl hissettirdiği önemli. Küçük yada büyük farketmez bir evdeki en önemli detay kullnışlı olmasıdır. Küçük oturma odalarının dehası ise hiç şüphesiz akıllı mobilyalardır. Hem şık hem de yerleşik mobilyalarla odanızı entegre edebilirsiniz.

dynamites-of-decor-design-small-living-room-ideas-8

dynamites-of-decor-design-small-living-room-ideas-7

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort