Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
Koyu halkaları silmek için 7 alışkanlığı edinin

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

Koyu halkaları silmek için 7 alışkanlığı edinin

Gerek yorgunluk gerek stres gerekse uykusuzluk sonucunda oluşan bu kötü görüntü sizin kaderiniz olmasın. Buna bağlı olan sebepleri öğrenerek bu kötü görüntüyü ortadan kaldırabilirsiniz.
İşte karanlık çevreleri önlemek için 7 iyi alışkanlık :

1. Uyku, uyku!

8 saat dinlendirici bir uyku size bu konuda oldukça faydalı olacaktır. Genel olarak cildin daha taze ve parlak görünmesini sağlayan bir kuraldır.

2.Kremler ve serumlar ile nemlendirin:.

Her gün, sabah ve akşam, iyi bir göz kremi kullanın , anti-koyu halkalar daha iyi, çünkü ışık veren dekonjestan aktif maddeler içerir. Bunu uygulamak için kural? İçten dışa, kaş kemerinin üzerindeki halka parmağıyla bir pirinç ürününe dokunun. Sonra kremi aynı şekilde alt kemerde uygulayın.

3.Doğal kompresleri uygulayın .:

Her hafta oküler bölge doğal kompresler yapın Buzlu bir papatya doğal bir reçetedir. Buzdolabında bulunan papatyaları ıslak iki pamuklu pedler yardımıyla birkaç dakikalığına gözler üzerinde bırakılır.

.
4.Yüz jimnastiğini ihmal etmeyin

. Birkaç dakika içinde karanlık daireler kaybolur! Göz çevrenizde küçük dairesel çizgiler çizerek masajla bu görüntüyü ortadan kaldırın. Her akşam uyumadan önce birkaç dakika bunu yapmanız oldukça fayda sağlayacaktır.

5.Çok fazla alkol almayın ve iyi beslenin
İyi şekilde beslenmek size oldukça fayda sağlayacaktır yüzünüzdeki parlaklığı siz de fark edeceksiniz . Diyet, sebze, narenciye, kivi, üzüm suyu ve meyvelere yer verin.

6.Sigarayı kesinlikle kullanmayın!

Sigara içmek sağlığınız ve cildiniz için oldukça kötü bir alışkanlıktır. Bu cildinize yapacağınız kötülükten başka bir şey değildir.

7.Yüzünüze doğru makyajı uygulayın
Göz çevresinde oluşan morluklardan kurtulmanın geçici ama etkileyici diğer bir yolu ise doğru kapatıcıları kullanmaktır. Teninize uygun bir tonu kullanırsanız bu duruma kesin olmayan fakat kısa süreli bir çözüm üretmiş olursunuz.

Aysegul

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved