Yukarı

Kova Burcunun Cinsel Hayatı

Erkeğinin;

Sıradanlıktan hoşlanmayan Kova burcu erkeğinin bu özelliği cinsel hayatında da kendini gösterir. Cinsel hayatına heyecan katan farklı deneyimler yaşamak ister. Her zamanki gibi yenilik arayışındadır. Ancak şunu söyleyebiliriz ki; hava grubundan olan Kova erkeği için cinsellik hiçbir zaman ilk planda değildir. Onun için her şeyden önce düşünce ve hayat anlayışı gelir. Karşılıklı sohbet edebileceği, güzel vakit geçirebileceği, bilgi alışverişinde bulunacağı bir kadın ile birlikte olmak ister. Bu noktada uyumu yakaladıktan sonra duygularını ve cinsel isteklerini harekete geçirir.

Kova erkeği cinsel hayatında asla bencil değildir. Partnerini tatmin edebilmek için üzerine düşen her şeyi yapar. Onu cinsel anlamda mutlu etmek ister. Bu noktada en uyumlu olduğu burç ise Aslan burcudur. Aslan kadını ile çok tutkulu bir cinsel hayatı paylaşabilir. Koç kadınıyla da son derece keyifli ve eğlenceli bir cinsel hayat sürebilir. Onunla da çok uyumludur. Kendisi gibi yeniliklere karşı eğilimi olan Yay burcu kadını ile de cinsel anlamda çok iyi anlaşabilir. Onunla birbirlerini keşfetmeye açık bir cinsel yaşamları olacaktır.

Özetleyecek olursak; Kova erkeği için cinsellik 2. plandadır ama iş bu noktaya geldiği zaman partnerini mutlu etmeyi bilir.

Kadınının;

Kova burcu kadınının öncelikleri arasında cinsellik yer almaz. Onun için öncelikle fikirsel anlamda uyuşmak önemlidir. Birlikte olacağı erkek ile düşünce yapısının, hayat anlayışının, meraklarının ve beklentilerinin uyumlu olmasını ister. Dolayısıyla cinsellik Kova kadınının öncelikli olarak düşünebileceği bir konu değildir. Bu Kova burcu kadınının cinselliğe hayatında hiç yer vermediği manasına gelmez. Onun da hayatında cinselliğin bir yeri olabilir. Ancak Kova kadını, ten uyumundan ziyade zihinsel uyuma önem verir. Kova burcu kadınını cinsel anlamda cezbedebilmek için de öncelikle onun zihnini fethetmeniz gerekir. Bu aşamayı geçtiyseniz çok eğlenceli ve rahat bir cinsel hayatın kapılarını araladınız demektir. Zira Kova burcu kadınının cinsel yaşamı son derece renklidir. Kendisi cinsel hayatında çok aktif ve marjinal olabilir. Her konuda olduğu gibi bu konuda da yeniliklere açıktır.

Özetleyecek olursak; Kova burcu kadını için cinsellik çok önemli değildir. O, karşısındaki kişiyle zihinsel olarak uyum sağlamak ister. Bu uyumu yakalamak onun için daha önemlidir. Cinsel olarak bir kişiden etkilenmesi için dahi öncelikle zihinsel olarak onu kabul edebilmesi gerekir. Cinsel deneyimler yaşadığı esnada ise son derece hareketlidir. Olağan dışı şeyler denemekten hoşlanır. Kendisi keyif aldığı gibi partnerine de keyif verir.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort